Jakmile starší pár uslyšel oblíbenou píseň v ten okamžik se restaurace změnila na taneční parket

Když přemýšlíme o stárnutí, mnozí z nás si představují nudný obraz osoby upoutané k lůžku, neschopné užívat si života ve společnosti.

Zdroj: apost.com

To však vůbec c není o hrdinech našeho dnešního článku. Tito dva z Texasu ukázali překvapenému davu, že není třeba se bát staří!

Tento krásný manželský pár se rozhodl na dovolené v Kanadě jít do restaurace. Když slyšeli melodickou píseň Keitha Mullinsa – který mimochodem video zveřejnil na YouTube – přirozeně se rozhodli podívat se do místa, kde hrál, a vychutnat si jídlo při poslechu živé hudby.

Zdroj: apost.com

Teprve poté, co Mullins začal hrát akustickou verzi „Uptown Funk“ Bruna Marse, začalo se dít něco úžasného!

Bruno Mars je nesmírně populární mezi mladými lidmi, jeho hudba je stěží spojena se staršími generacemi.

Zdroj: youtube.com

Náš pár se rozhodl vzdorovat všem předsudkům a vyskočil ze svých židlí, když uslyšel hudbu. Začali tančit po celém sále restaurace s úsměvy až po uši. Ohromené publikum bylo nadšeno, když vidělo, že tento zamilovaný pár nejen miluje moderní hudbu,ale také ví, jak tančit!

Zdroj: apost.com

Popularita tohoto videa jasně dokazuje jednu věc: věk neurčuje, kdo jsme a co bychom měli dělat. Mnozí z nás věří, že stárnutí je proces, který si nelze užít.

Ale možná bychom se měli podívat na věci trochu jinak a rozbít stereotypy společnosti. Žít se musí tak, aby nebyla škoda promarněných let!

PSALI JSME: TÉ DÁMĚ JE UŽ 90 LET, ALE JEŠTĚ UKÁŽE MLADÝM, JAK SE MÁ TANČIT: JE ÚŽASNÁ A NEOPAKOVATELNÁ

PŘIPOMÍNÁME: TALENT NA CELÝ ŽIVOT: JAK OSMDESÁTILETÁ BABIČKA OVLÁDLA TALENTOVOU SHOW

Share