Před 33 lety se narodily první holky šesterčata na světě: Jak žijí dnes

Manželé Waltonovi nechtěli nic jiného než mít dítě. Jejich vášnivá touha rozšířit rodinu se však změnila v děsivé mučení, protože Janet nemohla otěhotnět. Nakonec museli léčit neplodnost.

Zdroj: ladypanda.net

Bohužel žádná z terapií nepomohla ženě otěhotnět. Ale jak pár začal ztrácet naději na dítě, stal se zázrak: Janet byla konečně těhotná po 13. kurzu léčby neplodnosti.

Zdroj: ladypanda.net

Drama neúspěšných pokusů otěhotnět nyní zůstalo pozadu a pár se těšil na narození dítěte. A tak se mladá žena vydala na ultrazvukové vyšetření po osmi týdnech. Lékaři byli šokováni tím, co viděli: žena očekávala šest dětí najednou!

Tato zpráva málem srazila štěstím Janet a Grahama z nohou – nemohli ani snít o tolika dětech najednou! Žena byla okamžitě odeslána do nemocnice k uchování až do porodu.

Zdroj: ladypanda.net

Takový počet plodů v děloze vyžaduje neustálou péči a vyšetření lékařským personálem, aby se předešlo všem rizikům zvýšené úmrtnosti u tohoto typu těhotenství.

A před 33 lety se díky císařskému řezu narodilo 6 naprosto zdravých dětí najednou, které se staly prvními šesterčata na světě. Po téměř dvou měsících strávených v nemocnici po narození byli nakonec šťastná matka a její dcery propuštěny domů.

Narození dcer změnilo celý naplánovaný život jejich anglických rodičů.

Zdroj: ladypanda.net

Manželé věnovali veškerý svůj čas jen tomu, aby uspokojili přirozené potřeby těch nejmenších. Jenom plenek ročně se muselo vyměnit přibližně 11 tisíc.

A prvních pár let se manželům dařilo spát pouze pár hodin denně. Celý jejich život se změnil v nekonečný cyklus krmení – výměny plenek – ukládání dětí do postele.

Tím však jejich životní cyklus nekončil.

Zdroj: ladypanda.net

Když děti začaly studovat, manželé museli kontrolovat domácí úkoly, neustále je přesvědčovat, řešit otázky a problémy s přáteli. Dům byl vždy plný neustálých problémů. Nikdo se nenudil.

„Stále nevěřím, že jsme se s tím vším vyrovnali”, říká šťastná matka v rozhovoru. „Dokázali jsme všechno přežít společně.“

Je škoda, že jsme si nemohli plně užít vyrůstání dívek, jak bychom chtěli. A ačkoli vždy neměli dost času na nic jiného, ​​manželé jsou hrdí na své dospělé dcery.

Zdroj: ladypanda.net

O tři desetiletí později se každá z šesterčat stala úspěšnou specialistkou ve svém oboru činnosti. Některým se dokonce podařilo založit rodiny. Nejmladší dcera, již před 3 lety, potěšila své rodiče s vnučkou.

Nyní budou prarodiče schopni vyrovnat vše, co by jim při vychovávání šesterčat mohlo chybět.

Jak říká nová babička: „Jsem šťastná, že sleduji vývoj našeho miminka. Naše zkušenost s našimi dcerami byla úžasná, ale vždy jsme byli tak zaneprázdněni, že jsme si ten pohled nemohli jen tak užít. A teď nám naši vnoučata dali takovou šanci. “

Zdroj: ladypanda.net

Můžeme jen doufat, že budou sledovat, jak jejich vnoučata vyrůstají bez stresu.

PSALI JSME: MANŽELÉ MAJÍ ZVLÁŠTNÍHO MAZLÍČKA: RODINA ŽIJE POD JEDNOU STŘECHOU S DVOUMETROVÝM MEDVĚDEM

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÁ BARBIE GABRIELA JIRÁČKOVÁ PROZRADILA, JACÍ MUŽI SE JÍ LÍBÍ, A JAK NA JEJÍ ZÁKROKY REAGUJE RODINA

Share