„Vaše děti to budou milovat…“ : 20 skvělých nápadů, jak znovu použít staré pneumatiky

V dnešní době recyklace nikoho nepřekvapí, píše domácí hack. Lidé si uvědomili, jak velkou škodu naše planeta způsobuje každý den.

Podle odhadů National Geographic Society se v oceánu vznáší 5,25 bilionů tun plastového odpadu. Z toho 269 000 tun je na povrchu, což ohrožuje mořský život.

Proto je pro vědomé občany důležité znovu použít určité materiály. Ale to není všechno! Lidé si uvědomili, že za věci platí svým vlastním životem, a byli připraveni šetřit peníze při zachování bezpečnosti planety.

EPA a asociace výrobců gumy odhadují, že ve Spojených státech je ročně recyklováno 290 milionů pneumatik. Ale jsou tu dobré zprávy: více než 80 procent z nich je znovu použito. Zde je 20 nápadů, co můžete ze staré pneumatiky udělat:

1. Přestavte do stylového pouzdra.

/

Najdete desítky online lekcí, které vás naučí, jak z pneumatiky udělat krásný obláček. Nebojte se, že tento konkrétní vypadá rustikální. Existuje mnoho způsobů, jak tomu dát elegantní vzhled.

2. Proměňte v krásný zrcadlový rám.

.

Pokud chcete, aby zrcadlo bylo přitažlivé mnoha způsoby, vytvořte rám ze starých pneumatik. Můžete experimentovat s různými barvami a vzory, aby vyhovovaly vašemu interiéru.

3. Vytvořte květináč.

.

Protože pneumatiky jsou odolné a vodotěsné, dělají vynikající záhonu.

4. Domácí stůl.

.

Lidé, kteří mají rádi recyklaci, rádi znovu používají pneumatiky jako nábytek. Materiál je velmi odolný a lze jej proměnit v nábytek, který vypadá jako něco profesionálního.

5. Klasická houpačka.

.

K houpání použijte pneumatiky. Budou mnohem pohodlnější než obvykle.

6. Vytvořte vícebarevné „houpací sítě“.

.

Pokud hledáte houpací síť, která vám vydrží po mnoho let, pneumatiky jsou skvělé věci! Když se zvlhnou, nerozpadnou se a existuje několik způsobů, jak je zbarvit.

7. Připravte neklouzavé zahradní schody.

.

Pokud jste někdy padli na konkrétní schodiště, víte, jak bolestivé to je! Pomocí starých pneumatik vytvořte pro svou zahradu robustní a bezpečné venkovní schody.

8. Proměňte se ve stylovou židli.

.

Staré pneumatiky můžete snadno proměnit v nový nábytek.

9. Převeďte na dětské pískoviště.

.

Místo nákupu karantény si to udělejte sami. Vaše děti to budou milovat.

10. Proměňte ji v kreativní deštník.

/

Pokud žijete v deštivém regionu, pravděpodobně máte mnoho deštníků. Recyklace pneumatik do deštníku je kreativní, jednoduchá a poutavá.

11. Proveďte chladnou houpačku.

.

Pokud se chcete trochu snažit, můžete udělat jedinečný švih. Bude to super hračka pro děti.

12. Vytvořte krásné zahradní židle.

.

To je další způsob, jak proměnit pneumatiky v nábytek. Je ideální pro zahradu nebo terasu.

13. Proměňte se v basový punk subwoofer.

.

Věřte tomu nebo ne, můžete použít starý autobus jako subwoofer! Stylový design.

14. Použijte jako základ pro úžasnou fontánu.

.

Existuje tolik úžasných způsobů, jak přizpůsobit svou zahradu. Fontána – abych byl upřímný, nezapomenutelný. Pokud recyklujete jednoduché materiály, nemělo by to být obtížné.

15. Proměňte v činku.

/

Pravděpodobně víte, kolik stojí vybavení tělocvičny – je to drahé. Tyčinku však lze vyrobit pomocí dvou starých pneumatik.

16. Používejte pro protiskluzové schody.

.

Je-li vyrobeno z hladkého dřeva nebo jiných podobných materiálů, může se schodiště rychle stát nebezpečným místem. Snižte riziko uklouznutí gumovou rohoží.

17. Vytvořte lezeckou stěnu.

.

18. Nastavte stojan na kola.

.

K vytvoření takového jednoduchého stojanu na kola není třeba žádné úsilí. Jediné, co musíte udělat, je řídit pneumatiky hluboko do země a rozbít si kolo!

19. Používá se jako dočasná střešní taška.

.

Pokud máte přístup k profesionálnímu pokrývači, měli byste pravděpodobně využít jeho služby v nouzovém případě. Ale jako poslední možnost, je to skvělý způsob, jak chránit vaši střechu, dokud nepřijde pomoc.

20. Používejte jako nádobu na zahradní hadici.

.

Hadice vypadají neupraveně, pokud takhle leží. Zde je nápad, jak uložit hadici do pneumatiky při zachování její životnosti.

Dobré nápady, že?

Share