Jako obvykle bezdomovec začal svůj den v koši, ale to, co tam našel, navždy změnilo jeho život

V Číně se stal úžasný příběh. Tento bezdomovec jménem Xiong se před 8 lety, jako obvykle, hrabal v koši při hledání plastových lahví. Čekal ho však šokující nález. Od té chvíle se jeho život úplně změnil.

Pak se Xiong prohrabával v koši a náhodou našel podivný balíček. Začalo plakat dítě, podíval se blíže a uvědomil si, že do deky bylo zabalené novorozené dítě, které matka vyhodila. Uvnitř našel zápisku „Narozena 15. října 2007“.

Zdroj: findimindi.ru

Bohužel v moderním světě lze často slyšet takové hrozné příběhy, když bezduché matky vyhazují své novorozené děti. Ne všem se podaří přežít. Ale tato holčička jménem Yanyan měla štěstí – cizí bezdomovec se ukázal být dobromyslnější než její vlastní matka.

Zdroj: findimindi.ru

Xiong věděl, že sirotčince v Číně jsou přeplněné, děti vyrůstají v obtížných podmínkách a není tam dostatek personálu. Proto se rozhodl, že by mohl dívce věnovat více pozornosti a péče, kdyby ji nechal a vychoval ji sám. Rozhodl se, že teď bude jeho dcerou.

Zdroj: findimindi.ru

Xiong řekla, že se dítě ukázalo jako velmi chytrá dívka. Učí ji číst a ona už některé básně zná nazpaměť. Bohužel existuje mnoho problémů, například žijí pod mostem…

Zdroj: findimindi.ru

Táta bez domova se také obává skutečnosti, že dívka nemůže chodit do školy, protože nemá trvalého pobytu. Možná úřady této neobvyklé rodině pomohou. Mezitím on a jeho přátelé sami učí dítě psát a číst.

Zdroj: findimindi.ru

Xiong sbírá láhve a každý rok utrácí peníze na fotografování své dcery. Již byla shromážděna celá sbírka takových fotografií.

Zdroj: findimindi.ru

Přes špatné životní podmínky vyrostla dívka zdravá. Xiong říká, že jí nikdy nedovolí hladovět. A Yanyan sama miluje svého otce a říká: „Můj domov je tam, kde je můj otec.“

Zdroj: findimindi.ru

Dítě by za takových podmínek samozřejmě nemělo vyrůstat. Ale kdyby ne Xiong, mohla zemřít v odpadkovém koši před 8 lety.

Zdroj: findimindi.ru

Je prostě úžasné, že se tento bezdomovec rozhodl věnovat svůj život dítěti někoho jiného.

Zdroj: findimindi.ru

Možná jim bude poskytnuta pomoc a dítě bude moci žít v normálních podmínkách. Ale zatím má jen nekonečnou lásku svého otce.

Share