Dívka porodila v 19 letech a srdce dítěte se zastavilo: Pouze o 41 let později se objevila pravda

Nelly Reyes je 61 let, žije v Chile a mluví španělsky. Američanovi Travisovi Tolliverovi je 41 a jeho rodným jazykem je angličtina. Nellie je Travisova matka, ale bez pomoci tlumočníka si navzájem nerozumí. Faktem je, že Tolliver byl ukraden jako novorozené dítě a poslán k adopci do jiné země.

Únosci řekli Nelly, že dítě zemřelo, aby ho nikdo nehledal. Pouze 41 let po zločinu se matka a syn konečně mohli znovu sejít!

Zdroj: findimindi.ru

Setkání Nellie a Travise na mezinárodním letišti v Santiagu mohlo dokonce pohnout kamenem. Matka a syn se v slzách dlouho objímali. Později uplakaná žena řekla novinářům ve španělštině: „Teď ho tak můžu objímat každý den!“

Zdroj: findimindi.ru

Travis byl Nellyin prvorozenec. Žena ho porodila v listopadu 1973, když jí bylo 19 let. Těhotenství proběhlo bez problémů, ale ihned po narození chlapec byl odebrán od své matky.

O několik hodin později lékaři informovali ženu, že její syn zemřel, protože měl srdeční problémy. Nelly nikdy nedostala ani úmrtní list, ani tělo dítěte.

Zdroj: findimindi.ru

Malého Travisa osud hodil do amerického města Tacoma, kde byl adoptován místní rodinou. Adoptivní rodiče zacházeli s dítětem dobře, ale chudák trpěl celý život v domnění, že ho biologická matka prostě nechala napospas osudu. Teprve později, když dospěl, začal muž sám hledat svou skutečnou rodinu. A podařilo se mu!

Zdroj: findimindi.ru

Travis se dnes přestěhoval do Chile. Tolliver stále není zvyklý na to, že si najednou našel spoustu příbuzných. Během několika týdnů se bývalé pěstounské dítě bez příbuzných najednou stalo součástí obrovské rodiny. Travis měl pět sourozenců!

Zdroj: findimindi.ru

Místní odborníci, kteří pomohli Tolliverovi sejít se s příbuznými, tvrdí, že případ není v žádném případě ojedinělý. Travis je jedním z takzvaných „dětí ticha“.

Tak se jmenují děti, které byly během diktatury 70. a 80. let uneseny u neprovdaných matek. Takové děti představují desítky tisíc.

Poté, co se Travis přestěhoval ke své matce a příbuzným do Chile, přiveze sem celou svou rodinu, protože 41letý muž již má své vlastní děti. Nezapomíná však ani na své adoptivní rodiče a je jim velmi vděčný. Tolliver se neskrývá: nyní, když si našel vlastní matku, cítí se jako nejšťastnější člověk na světě!

Share