Jakub Prachař je po rozvodu šťastný: Fanoušci mu nevěří a vyjádřili se k němu

Oficiálně skončil rozvod modelky Agáty Prachařové a herce Jakuba Prachaře. Možná právě kvůli tomu se Agáta rozhodla změnit svůj účes, ostříhala se a obarvila si vlasy. Jakub ale zveřejnil fotku se svým právníkem, kde má úsměv od ucha k uchu.

Jakub Prachař a Agáta Hanychová mají společnou dceru Miu. Manželé na její výchově se dohodli ještě před několika měsíci.

Zdroj: Instagram

Takže alespoň pokud jde o tuto otázku, bývalí partneři budou komunikovat normálně.

„Šťastnější výraz bych těžko hledal. Štěstí je krásná věc,“ napsal Jakub Prachař na svém profilu na Instagramu.

Zdroj: Instagram

Takové vyjádření herce se však některým jeho fanouškům nelíbilo. Napsali mu své názory v komentářích a možná i něco bylo nadbytečné.

Například jedna žena napsala, že podle jejího názoru tento rozvod vnímá jako jeho osobní prohru.

Zdroj: Instagram

Další žena napsala, že nyní po rozvodu by se bývalí manželé neměli zapomenout navzájem „nandat“ přes Instagram. „Třeba vám to jednou, až emoce opadnou, dojde,“ dodala.

Zdroj: Instagram

Ale byli i tací, kteří se ho rozhodli ochránit před kritikou a posměchem v komentářích. Tato žena uvedla, že žila 14 let v manželství s bývalým manželem a mají společné dítě.

Zdroj: Jan Tůma, Instagram a archív Blesku

Podle svých slov když se rozvedla, byla velmi šťastná, spokojená a znovu chtěla žít. Také se usmívala od ucha k uchu. „Kdo nezažije, nepochopí,“ dodala tato žena.

Foto: Michaela Feuereislová

Agáta Hanychová a Jakub Prachař se vzali v roce 2013, tedy před sedmi lety. Šest let žili spolu, ale koncem loňského roku se jejich vztah výrazně zhoršil a letos na jaře už bylo jasné, jak tento příběh skončí.

Během jejich manželství se jim narodila dcera Mia. Agáta má ještě syna Kryšpína z předchozího vztahu.

Share