Jaký byl život dívky, která porodila ve věku jedenáct let a jak vypadá její čtrnáctiletá dcera dnes

V roce 2005 se dívka Valentina Isaeva „proslavila“ po celé zemi a stala se nejmladší matkou v Rusku. Ve věku 11 let porodila dívku Aminu.

Zdroj: Kp.ru

Otcem dítěte byl 19letý Khabib Patakhonov. Valentína žila se svou babičkou Antoninou Zenkinou a Khabib si u nich v byte pronajal pokoj. Pak Khabib svedl Valentinu.

Zdroj: Lemurov.net

Zprávy o těhotné 11leté dívce šokovaly zemi. Khabib byl souzen pro komunikaci s nezletilou, ale dostal pouze podmíněný trest. Chlapec slíbil, že se ožení, což udělal, když se Valentín stala dospělou.

Zdroj: Lemurov.net

Valentína studovala a Khabib šel pracovat, aby podpořil svou rodinu. O několik let později porodila dívka další dítě. Syn Amir se narodil v roce 2013. Poté byly rozeslány informace o tom, že Khabib svou ženu bije, a jeho příbuzní mu našli novou manželku v jeho vlasti (v Tádžikistánu).

Zdroj: Lemurov.net

Valentína a Khabib byli pozváni na show, kde dívka dokonce bojovala s novou „nevěstou“ jejího manžela. Pravda, později se ukázalo, že to všechno nebyla pravda a jednalo se pouze o inscenaci, za kterou „herci“ dostali značné peníze.

V březnu 2019 porodila Valentína třetí dítě od svého manžela, dalšího syna, kterého pojmenovali Damir. Rodina byla znovu pozvána do televize, ale tentokrát to odmítla.

Zdroj: Lemurov.net

Amina, Valentýnino nejstarší dítě, má nyní čtrnáct let. Dívka plánuje po škole jít na univerzitu. Zdá se, že nejsou matka a dcera, nýbrž sestry.

Share