Jaký je psychologický portrét vaší vnitřní ženy

U žen je nejdůležitější částí osobnosti jejích vnitřní žena. Chcete vědět, jak ona vypadá u vás? Podívejte se pozorně na obrázky a vyberte ten, který přitahuje vaši pozornost.

Zdroj: zyttia.org

  1. „Dýchání duchy…“. Krásná, tajemná a tichá žena. Pro některé se to zdá divné, pro jiné záhadné. Žena s bohatým vnitřním světem, který nedovolí ukázat každému.

Promyšlená a pozorná, s filozofickým pohledem na život, dobře vyvinutou intuicí a kreativitou. Vaše vnitřní žena miluje mír a samotu. Někdy koketní, někdy chladná, což ve skutečnosti přitahuje muže.

  1. „Naučila jsem se žít tiše a moudře“. Vaše vnitřní žena přesně ví, na co si dát pozor. Je zatížena osamělostí, protože je stále něčím zaneprázdněna: analyzováním, tvorbou, sněním.

Je nezávislá a soběstačná. Je součástí přírody, její nejinteligentnější a nejrozumnější částí. Je škoda, že někdy opravdu nepotřebuje manžela. Možná, že by se ji líbil moudrý muž. Pak budou mít krásný vztah.

  1. „Silná žena nemá právo udělat chybu…“. Vaše vnitřní žena může zastavit koně a vstoupit do hořícího domu. Vždy sebraná, zodpovědná, pozorná k ostatním, starostlivá a aktivní. Vždy je ve středu pozornosti, nezištně pracuje pro společné dobro a je připravena přijít na pomoc při prvním volání.

Někdy však chce být slabá! Ale když se snaží být taková, ostatním se to zdá divné a nepřirozené, a dokonce někoho to rozzlobí. Ale v každé situaci byste měli být sami sebou: pokud jste smutní – plačte a když potřebujete pomoc – požádejte o to.

  1. „Ach, jaká blaženost vědět, že jsem dokonalost!“. Vaše vnitřní žena je elegantní, obchodní, ambiciózní a chytrá. Všechno by mělo být vždy stoprocentní, a to jak pro ni, tak pro lidi kolem ní.

Vždy bude vést, organizovat a pomáhat, ale poté bude požadovat plnou částku. Někdo to nemá rád. Ale hlavní je, že opravdu chce udělat svět kolem sebe lepším a šťastnějším, ale její metody nejsou vždy měkké.

Stále byste si měli dovolit nějaké slabosti a rozmary. To dodá vašemu obrazu nové barvy a atraktivitu.

  1. „Miluji tvůj hlasitý smích!“. Vaše vnitřní žena je naivní a optimistická, vždy v souladu se sebou a světem kolem sebe. Uvnitř má malou holčičku, která nevyrostla.

Je okouzlující a milá, dokáže se upřímně radovat. Její činy jsou však často spontánní a nelogické a jsou zaměřeny spíše na reakci ostatních než na konkrétní výsledek. Musíte zachovat si všechny úžasné vlastnosti dítěte, ale naučit se pečlivě a zodpovědně myslet.

  1. „Každá žena je čarodějnice…“. Vaše vnitřní žena si zachovává zkušenosti a znalosti věků. Ví, kdy a s kým být. V každé společnosti přitahuje pozornost. Mnohým se to však zdá příliš nezávislé a záhadné a pro některé nebezpečné.

Všechno proto, že fascinuje ostatní, ale nikomu nedůvěřuje až do konce (snad ani sobě). Je čas odhalit se alespoň milovaným.

  1. „Moje láska bude stačit všem…“. Vaše vnitřní je laskavá a pozorná, smyslná a citlivá, ví, jak budovat vztahy a ovlivňovat ostatní. Někdy se oddá úplně, ale nelituje toho, i když ne každý oceňuje její úsilí.

Dávat lásku druhým je důležitá a nezbytná vlastnost, ale něco nechejte sobě. Nebojte se požádat o podporu a vyjádřit svá přání a potřeby.

  1. „Múza-sestra se podívala do její tváře.“ Vaše vnitřní žena je múzou mnoha umění a aktivit. Život vnímá pouze prostřednictvím kreativity. Všechno, co podnikne, bude nestandardní a zvláštní.

Kreslit nebo psát básně, upečte dort – všude existuje příležitost tvořit. Vždy je zajímavé žít! Vidí zajímavé detaily, zachycuje šťastné okamžiky a využívá příležitosti, které se otevírají. Ale to vše není pro sebe, ale pro blízké. Je velkorysá, proto je šťastná.

Share