„Jaký živel vám vládne“: Poslední číslice roku vašeho narození odhalí vaši povahu

Poslední číslice roku vašeho narození o vás může hodně říci a odhalit vaši povahu prostřednictvím živlu, který vám vládne. Podle čínského horoskopu to má velký význam.

.

Existuje pět hlavních přírodních živlů, které podléhají poslední číslici roku narození: Oheň, Voda, Kov, Země a Dřevo.

.

Pojďme odhalit tajemství vašeho života.

.

Poslední číslo 0 a 1. Kov.

Název živlu sam mluví za té lidi: silní, mají vysokou odolnost vůči stresu a schopnost rychle obnovit fyzickou a duchovní sílu.

Kovoví lidé jsou samostatní a svobodní, vždy se spoléhají pouze na svou intuici. To jsou ambiciózní lidé, kteří vědí, co chtějí a vytrvale sledují své cíle. Nemají strach ze samoty.

Poslední číslo 2 a 3. Voda.

Lidé Vody jsou laskaví, soucitní a štědří. Také jsou pohotoví a originální, mají neuvěřitelnou představivost, mohou najít nestandardní řešení úkolů.

To je odlišuje od ostatních zaměstnanců, proto snadno stoupají vzhůru po kariérním žebříčku. Tito lidé jsou velmi kreativní, mají umělecké sklony.

Poslední číslo 4 a 5. Dřevo.

Sebevědomí lidé, kteří jsou zvyklí dosahovat svých cílů tvrdou prací a spravedlností. Chtějí se naučit něco nového, nebojí se experimentovat.

Hlavním snem života je prozkoumat velký svět. Chtějí vyřešit všechna tajemství světa. Rodina je pro ně prioritou, jsou připraveni pro ni na cokoli.

Poslední číslo 6 a 7. Oheň.

Cestovatelé a dobrodruzi. Takto lze takové lidi charakterizovat. Nebojí se riskovat a nikdy neodmítnou jít za něčím novým.

Jsou velmi aktivní a energičtí lidé, jsou v neustálém pohybu. Mají své osobní kouzlo a schopnost ho používat. Nesnášejí samotu, mají rádi velké společnosti.

Poslední číslo 8 a 9. Země.

Tito lidé jsou rozvážní a odpovědní. Mají dobře rozvinutou intuici, proto mnohé věci jsou schopni vidět v jejich perspektivě.

Jsou trpěliví a spolehliví, zejména ve vztahu ke svým blízkým. Jsou kulturní a chytří, při řešení jakýkoli problémů se řídí rozumem. Nevědomost je obvykle děsí.

A na jaké číslo končí vaš rok narození?

Share