Jan Hrušínský je nespokojen s chaosem ve vládě: 50 milionů by podle něj byly vyhozené peníze

Vláda už několikrát uvedla, že je potřeba zlepšit komunikaci. Ale to jsou jen slova. Lidé už méně věří vládě, než tomu bylo dříve. Vláda proto zahajuje novou kampaň za 50 milionů korun. Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský myslí, že to budou peníze vynaložené marně.

Na internetu se objevila informace, že vláda schválila návrh na zahájení kampaně za 50 milionů korun. Tato kampaň má vrátit důvěru lidí v Kabinet.

Zdroj: Hermína

Čeští občané v poslední době začali o své vládě pochybovat. Výrazně se to projevilo například poté, co bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula jel na noční schůzku do uzavřené restaurace.

Pro lidi to bylo zklamání, protože podle nich ministr porušil opatření, která sám zavedl.

Zdroj: Facebook

Vláda předpokládá, že tato kampaň pomůže vyřešit komunikační problémy. Kampaň bude probíhat nejen v televizi, ale i na internetu a ve zprávách.

Zdroj: ČTK

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský si ale myslí, že nemá smysl něco takového dělat a že tyto peníze budou vyhozené zdarma.

Na svém Facebooku Jan Hrušínský napsal, že dva místopředsedové vlády, tedy Karel Havlíček a Jan Hamáček, mluví odlišně.

Zdroj: YouTube / DVTV

Například Karel Havlíček uvedl, že opatření se kvůli Vánocům zmírní ve druhé polovině listopadu a Jan Hamáček uvedl, že se rozvolňovat nebudou.

Zdroj: YouTube

„Tak si, občánku, vyber! 50 mega v hajzlu a výsledek jak od Babiše. No, nekupte to,“ napsal Jan Hrušínský.

Share