Jaromír Jágr promluvil o neochotě pokračovat: čím dál, tím těžší je hrát, už nemá takovou motivaci jako dřív

Hokejová hvězda Jaromír Jágr sendul do letadla a vyrazil na východ, do Ruska. Tam přiznal, že hodlá ukončit svou hokejovou kariéru. Vysvětlil, že už nemá motivaci hrát.

Legenda českého hokeje odletěla do Moskvy, tam nyní žije a trénuje jeho oblíbený tým Avangard Omsk. Čtyři sezony hrál v tomto týmu spolu s Rusy.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Má spoustu příjemných vzpomínek na Rusko a tento tým, protože tam žil několik let. Nyní je mu už 48 let, řada jeho kolegů už ukončila kariéru v mladším věku, ale on stále hraje.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ale teď už pro něj hokej přestal být takovou vášní jako dřív. Řekl ruským novinářům, že tento rok se velmi lišil od všech předchozích kvůli koronaviru.

Jaromír Jágr řekl, že trénoval méně než obvykle, ale tuto sezonu určitě chce dohrát. Informoval o tom portál championat.ru.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„S největší pravděpodobností se vrátím na play off,“ řekl Jaromír Jágr. Teď chce být hráčem, který svému týmu pomáhá, ale podle svých slov zatím takový není.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Hokejista také neřekl, jak dlouho ještě plánuje hrát. Konec jeho kariéry je však už mnohem blíž, než si myslel dříve.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Jaromír Jágr přiznal, že čím dál, tím je pro něj hra náročnější. Dodal, že kvůli tomu už nemá takovou motivaci jako dřív, kdy chtěl všem dokázat, že se neustále zlepšuje.

Ujistil ale, že to pro něj rozhodně nebude poslední sezona. Ještě nějakou dobu hodlá pokračovat.

PSALI JSME: ŽENA NECHALA SVOU DCERU S TELEFONEM JEN NA NĚKOLIK MINUT, ALE HODNĚ TOHO LITOVALA: DÍTĚTI SE PODAŘILO ZNIČIT JEJÍ POVĚST

PŘIPOMÍNÁME: STALA SE HVĚZDOU VE ČTYŘECH LETECH DÍKY REKLAMĚ NA KOFOLU: JAK DNES VYPADÁ DÍVKA, KTERÁ PŘED 15 LETY VIDĚLA ZLATÉ PRASÁTKO

Share