Muž si náhodou všiml živého tvora mezi hromadou odpadků, veterináři byli při pohledu na něj překvapeni

Muž měl obyčejný pracovní den a vůbec nečekal, co ho může očekávat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Muž musel vyprázdnit popelnicí, to byla jeho práce. Ale najednou, zcela náhodou, mezi hromadou odpadků, si všiml zvířete. Uviděl děsivou tvář jako z hororového filmu. Muž byl šokován, ale brzy si uvědomil, o jaké zvíře se jednalo.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ukázalo se, že to bylo malé kotě, které někdo polil polyuretanovou pěnou. Kotě bylo rozhodně naživu, ale jeho tlama byla záměrně zaplavena, aby nemohl dýchat. Dítě bylo navíc přivázáno k nohám a zavěšeno hlavou dolů.
Kotě se snažilo kňučet, ale jeho hlas byl velmi slabý. Bylo jasné, že žádal o pomoc, jak nejlépe mohl. Pěna úplně zakrývala tvář kotě, bylo dokonce nemožné ho uvidět.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Muž neztrácel čas, opatrně odstranil pěnu a vzal dítě k veterináři. Lékaři byli při pohledu na ubohé kotě v šoku. Vypadal jako tvor z hororového filmu. Kdyby kotě po nějakou dobu takhle viselo, nikdo by ho nedokázal zachránit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Do tohoto případu byla zapojena policie. Někdo se krutě vysmíval malému kotěti. Zaměstnanci si mysleli, že je to kotě od jedné z toulavých koček. Někdo dostal nápad vzít si ho a pak z nějakého důvodu s ním dělat tyto hrozné věci.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nyní je kotě v pořádku a je v útulku pro zvířata. Poté najdou domov a pečující majitele.

PSALI JSME: OPUŠTĚNÁ KOČKA V PĚT HODIN RÁNO PŘIŠLA DO CIZÍHO DOMU A ZAČALA MŇOUKAT: KDYŽ JÍ OTEVŘELI DVEŘE , ZVÍŘÁTKO OKAMŽITĚ VSTOUPILO DO DOMU

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MUŽ PROCHÁZEL PARKEM, NAJEDNOU UVIDĚL, ŽE NA ZEMI LEŽELO MALÉ ZVÍŘÁTKO: ZACHRÁNIL DROBNÉHO TVORA A PŘEDAL HO MAMINCE

Share