„Je hrdá na všechny své děti“: Jak a proč Madonna adoptovala čtyři děti z Afriky

V 61 letech je Madonna naprosto šťastná. V jejím osobním životě byly různé peripetie, ale vždy s ní byly děti, které šíleně miluje a je na ně hrdá. Dvě z nich, dcera Lourdes a sedmnáctiletý Rocco, jsou vlastní a další čtyři jsou adoptivní.

Zdroj: lemurov.net

Rozhodnutí adoptovat dítě nebylo obtížné. Madonna aktivně věnovala charitě a po další cestě do Malawi se rozhodla o adopci.

V jednom z dětských domovů uviděla Davida a uvědomila si, že toto dítě je jejím osudem. Chlapec byl nemocný a velmi slabý a v Malawi neměl šanci na uzdravení. Pak Madonna vynaložila veškeré úsilí, aby mu pomohla se zotavit, a začala sbírat dokumenty k adopci dítěte.

Zdroj: lemurov.net

Ale ukázalo se, že všechno není tak jednoduché. Podle zákonů Malawi pěstounem může být osoba, která v zemi žila posledních 1,5 let. A kromě toho byli Davidova babička a otec naživu, což proces také komplikovalo.

Zásluhy zpěvačky a její účast v pomoci zemi však nemohly být nechány bez povšimnutí, proto vláda této země přispěla k tomu, že rodina popové hvězdy byla doplněna dalším dítětem.

David se ukázal jako velmi schopný chlapec. Když si matka všimla jeho touhy po fotbale, okamžitě se přestěhovala se svou rodinou do Portugalska, kde našla pro svého syna vynikající fotbalovou školu.

Zdroj: lemurov.net

Později adoptovala Madonna další dítě jménem Mercy James. Hvězda se s ní seznámila při návštěvě nemocnice. Dívka měla závažnou formu malárie. Tentokrát s adopcí také byly problémy a znovu pomohl prezident Malawi.

Zdroj: lemurov.net

Ale popová hvězda se nezastavila. O několik let později Madonna adoptovala další dvě děti – dvojčata Esther a Stellu.

Celý život žily v sirotčinci a bylo obtížné si zvyknout na novou rodinu. Ale láska a péče mámy, bratrů a sester jim však rychle pomohly zvyknout.

Zdroj: lemurov.net

Dvojčata milují hudbu a Madonna často zveřejňuje videa s nimi na svých sociálních sítích.

Zdroj: lemurov.net

V rozhovorech popová královna často říká, jak je pyšná na všechny své děti. A pro ně ona není hvězda, ale jen „máma“.

Share