Muž ostříhal vlasy bezdomovci zdarma: odměna nečekala příliš dlouho

Brannon Jones z Filadelfie odvedl dobrou práci. Muž kdysi pracoval jako kadeřník a později ovládl povolání stylistu, začal lidem pomáhat oblékat se krásně a správně.

 

Kadeřnické umění se však brzy vrátilo do jeho života. Stalo se to poté, co Brannon viděl na ulici bezdomovce, a když se rozhodl koupit mu nějaké jídlo a vodu, začal s ním konverzovat. Tato konverzace na člověka tak zapůsobila tak, že když se vrátil domů, začal přemýšlet o tom, jak může pomoci lidem bez domova.

 

A najednou mu napadla myšlenka mobilního kadeřníka. Brennon začal jezdit ulicemi města a nabízet bezdomovcům střih vlasů a oholení. Mnoho z nich souhlasilo a byli s výsledkem velmi spokojeni. A pro některé je nový vzhled dokonce motivoval, aby se znovu pokusili najít práci. A tyto pokusy byly úspěšné.

 

Na kadeřníka brzy čekalo překvapení. Kontaktoval ho Sean Johnson, majitel kadeřnického řetězce, a nabídl Brennonovi, aby se stal vedoucím jednoho z jeho salonů. Muž však nabídku odmítl.

 

Sean si na to vzpomněl a znovu mu zavolal, tentokrát mu dal příležitost střihat určitý počet lidí bez domova v holičství několik dní v týdnu a zbytek dní střihat pravidelné klienty.

Brannonovi se tato myšlenka velmi líbila a nyní je díky ní velmi populární.

 

Share