Je mi třiašedesát, můj manžel je o šest let starší: Proč jsme nedávno podali žádost o rozvod

Nedávno mi bylo šedesát tři, můj manžel je o šest let starší. A pak se v naší rodině stal zármutek – rozvádíme se. Nežili jsme spolu ani málo, ani moc – třicet pět let. Nicméně, podstatnou část života.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Moc jsme se nehádali, žili velmi pozitivně a dobře. A tady jsou novinky. Ihned po novém roce byl můj manžel tak ohromený.

 

Ilustrační foto. Zdroj: aif.ru

 

Vše se stalo následovně: Moje dcera odjela na dovolenou se svou rodinou do tropů a přivedla nám svou kočku. S radostí jsem souhlasila, že se o ní budu starat. O několik dní později můj manžel začal říkat, že je velmi znuděný a osamělý. Chce jít k hrobu svého otce. Neměla jsem proti tomu nic, ale ani jsem nechtěla nechat kočku samotnou. Moji známí tedy šli ke svým příbuzným do svého rodného města uprostřed izolace uctít si památku zemřelých.

 

Ilustrační foto. Zdroj: freepik.com

 

Manžel dorazil o týden později a řekl, že se rozvádí. Ukázalo se, že v tom městě žila jeho bývalá láska, se kterou se setkal ještě přede mnou. Nyní je jí šedesát osm let a před třemi lety ovdověla. A pak před několika měsíci našla mého hezkého muže na internetu a začala mu psát plačtivé zprávy o lásce. A on jako pes přeběhl rychle k ní šel.

Tato žena má svůj vlastní třípokojový byt, luxusní auto, letní sídlo a slušný důchod. Nepopírá si nic, věnuje se meditacím a tibetským praktikám. Řekla, že mu pomůže překonat všechna onemocnění, jen aby se rozvedl a oni se znovu spojili s jejich energií.

 

Ilustrační foto. Zdroj: freepik.com

 

A můj manžel to vzal a uvěřil jí. Řekl jí, jak špatně žijeme, že mu nerozumím a obecně jsem strašná manželka… Takže teď se vrátil a hned druhý den mě odvedl do matriky, abychom se rozvedli.

Nechtěla jsem tančit na jeho melodii. Proto jsem pevně řekla, že to nechci. Poté se obrátil na soud. Napsal, že nežijeme patnáct let jako manželé a dalších šest let nejsme ve společné domácnosti. Byla jsem šokována a řekla, že s takovým zněním rozhodně nesouhlasím. Nyní sedíme a čekáme na soud…

 

Ilustrační foto. Zdroj: freepik.com

 

Podlost mých známých mě ale dorazila. A co můžu říct o té ženě, která ve svém stáří začala takhle šílet? Proč ho potřebuje? Můj manžel má jen jednu ledvinu. Možná mu dala něco k pití, aby se k ní rychle přestěhoval. Manžel říkal, že mu slíbila, že přepíše chalupu i auto. Požádal jsem svého manžela, aby si to promyslel lépe. Ale on řekl, že žijeme jako sousedé, a nevidí smysl v takovém rodinném životě. Jak se ukázalo, vyrostla jsem s člověkem z celého srdce a on byl jen náhodný soused.

 

PSALI JSME: 13LETÁ DÍVKA SE STALA MATKOU SVÝCH VRSTEVNÍKŮ: JEJÍMU MANŽELOVI JE TÉMĚŘ PADESÁT LET

PŘIPOMÍNÁME: NOVOMANŽELA ZE SVATBY NĚKTEŘÍ DIVÁCI IHNED POZNALI: ŽENICH PAVEL NENÍ POPRVÉ VE OBRAZOVCE

 

Share