“Když vás opustí rodiče, tak vlastně člověk úplně dospěje”: Vyjádření Kateřiny Brožové dojalo všechny fanoušky

52letá herečka Kateřina Brožová na začátku listopadu oznámila na sociálních sítích, že ji opustila její maminka. Byla sólistkou baletu moskevského Velkého divadla.

Na začátku listopadu napsala: “Moje nejdražší a nejhodnější maminka paní Jelena Kovalevská odešla 3.11.2020 do nebe.” Po tomto příspěvku herečka dlouhodobě na sociálních sítích mlčela.

Zdroj: youtube.com

Ale 28. listopadu sdílela svým fanouškům krátké video, ve kterém uvedla, jaké těžké období dneska prožívá. Ve videu řekla, že má moc zvláštní náladu.

“Je to pár týdnu, co mi odešla maminka, a jak se říká, když vás opustí rodiče, když vás opustí maminka, tak vlastně člověk úplně dospěje,” uvedla ve videu Brožová.

Zdroj: youtube.com

Herečka uvedla, že v době epidemii opuštění maminky pro ni je ještě těžší. Brožová by si přála, aby měla otevřenější vztah se svou maminkou.

Herečka celý svůj život měla úžasný vztah se svou maminkou, a vždycky ji podporovala a pomáhala. Tatínek Brožové zemřel v roce 2016 v prosinci, ve věku 83 let.

Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

PŘIPOMINAME: HEREC ČENSKÝ HLEDÁ PRÁCI, ABY MOHL NA JAŘE ZAPLATIT HYPOTÉKU: S UKONČENÍM ORDINACE ZTRATÍ STABILNÍ PŘÍJEM

Share