“Je tak krásnej”: Pizingerová poprvé vyšla se svým synem na procházku

48letá prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová v úterý porodila dítě. Kvůli tomu, že porodila svého malého Josefa císařským řezem, v pátek už byla doma.

Teď vyšla s nim, s kočárkem a svým psem na procházku. Vendula po porodu vypadá proste báječně, a je vidět, že je moc šťastná.

Zdroj: instagram.com

Pizingerová i během těhotenství byla velmi aktivní, kvůli tomu není obdiv, že za dva dny po návratu domů venčí svého syna v kočárku. Vendula svým chováním denně dokazuje, že v její věku dítě nedělá žádný problém.

Josefa Vendula porodila 13.října, a přesně od té doby žena svým fanouškům sděluje snímky svého syna na Instagramu. V Česku je ve dnešní době počasí hnusné.

Zdroj: instagram.com

Ale Pizingerová vyvezla svého syna na procházku. Vzala s sebou i svého psa. “Jeden hot a druhy čehý, naši psi jsou z Josefa dost vykulení a my také, ale je tak krásnej,” okomentovala svůj příspěvek prezidentka.

Její fanoušci všimli jednu důležitou věc, Pizingerová vyšla na procházku v podpatcích, čím překvapila své příznivci. “Obdivuji vás! Pár dnů po císaři v podpatcích, na louce, s kočárkem a psem, a ještě vypadáte naprosto skvěle,” napsala jedna fanynka.

Zdroj: instagram.com

Share