Muž a jeho syn našli velmi hubeného kocoura a rozhodli se mu pomoci: Nyní se z mazlíčka stal skutečně pohledný kocour

Kanaďan jménem Davy Gallant, má od dětství laskavý postoj k opuštěným zvířatům. Během svého života zachránil již mnoho čtyřnohých přátel bez domova.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Před rokem se se svým synem vydali autem. Když si muž všiml na kraji silnice pohyb, okamžitě zastavil a vystoupil z auta. Na místě uviděl sedět kotě. Bylo tak hubené, že nebylo možné se na něj dívat bez slz.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Davy nemohl nechat opuštěné zvíře zemřít. Jakmile bylo kotě přivezeno domů, muž ho začal krmit. Ukázalo se však, že to byl velký problém. Kocour totiž odmítl jíst tuhou stravu. Možná během tak dlouhého období hladu to žaludek kotěte nemohl strávit. Museli jej tedy krmit pomocí stříkačky. Je štěstím, že měl Davy v tomto ohledu spoustu zkušeností.

 

Zdroj: mur.tv

 

Po nakrmení se zvířátko umylo a poté bylo zbaveno blech. Davyho dcera trvala na tom, aby s nimi kotě zůstalo. Zejména proto, že starý mazlíček nedávno odešel na druhý svět kvůli svému pokročilému věku.

Kocourovi dali jméno Barley. Byl převezen k veterináři, který zjistil, že zvířeti je přibližně osm měsíců. Přestože dítě vypadalo velikostí na 2 měsíce (bylo tak vyhublé).

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Jak čas plynul, kocour znatelně rostl a vzpamatoval se. Jeho srst byla načechraná a lesklá a on sám se stal skutečně pohledným kocourem. Barley snadno našel společný jazyk s jinými domácími mazlíčky – dvěma psy a kočkou. A všichni členové rodiny koťátko milují.

 

Share