„Je to hodná duše. Od začátku měl pochopení pro všechny moje nálady a stavy“: První novomanžele Natálka a František ze Svatby jsou stale spolu a zdá se, že jim to klape

Při svatební cestě na Zanzibaru Natálka prohlásila, že ji táhne na zvracení, když myslí na Františka. Všichni už byli naladěni, že spolu nebudou a rozejdou se. Ale novomanželé jsou pořád spolu.

Svatba na první pohled / Zdroj: nova.tv

Natálka se Františkovi omluvila a teď o něm mluví jen dobře. Dívka řekla, že je ve skutečnosti velmi laskavý a pro milovaného člověka nic nelituje. František se ukázal být chápavým a empatickým člověkem, který uměl pochopit přání a nálady dívky. Natálka přiznala, že se mýlila a velmi milé překvapila Frantu.

„Je to hodná duše, rozdal by se pro všechny, hlavně pro lidi, které má rád,“ takové příjemnosti říkala Natálka o svém manželovi, snad poprvé za celou dobu pořadu.

Svatba na první pohled / Zdroj: nova.tv

Poděkovala mu za to, že jím dal čas, a že se lépe poznali. Dívka řekla, že se pokusí znovu vytvořit vztah.
František ale přemýšlel nějakou dobu, zdá to má za potřebí. Zda tedy má jít do toho vztahů. Přesto ale dokázal zapomenout na narážky o „blití“.

Svatba na první pohled / Zdroj: extra.cz

Franta řekl, že rozhodnutí bylo obtížné, ale tato situace je oba něčemu naučila, a tak se rozhodl dát vztahu šanci. Mladík řekl, že k rozchodu se nevyžaduje mnoho úsilí – stačí postě odejít. A pro záchranu vztahu oba musí vynaložit spoustu síly a vytrvalosti.

Budeme sledovat další vývoj nelehkých vztahů Natálie a Františka.

Svatba na první pohled / Zdroj: super.cz

PSALI JSME: DALŠÍ NAPJATÝ VZTAH V POŘADU SVATBA NA PRVNÍ POHLED: NEVĚSTA PETRA SI NENÍ JISTÁ, JESTLI UDĚLALA SPRÁVNOU VOLBU

PŘIPOMÍNÁME: SVATBA NA PRVNÍ POHLED: CO SE PAVLOVI NA ŠTĚPÁNCE NEJVÍCE LÍBÍ

Share