Další napjatý vztah v pořadu Svatba na první pohled: Nevěsta Petra si není jistá, jestli udělala správnou volbu

Třetího dílu pořadu Svatba na první pohled se zúčastnili 24letá Petra a o čtyři roky starší René. Každý z nich má jinou povahu. Petra ráda ukazuje své emoce a fitness trenér René by to měl zvládat tím, že se mu líbí analyzovat lidi.

Zdroj: tv.idnes.cz

Pochybnosti se objevily, když se slečna oblékla do svatebních šatů. Po obřadu se situace ještě víc zhoršila.

Zdroj: tv.idnes.cz

René ve dvaceti letech opustil Česko a odjel do Velké Británie, kde ze začátku pracoval jako au pair. Potom vydělával na baru a nyní je fitness trenérem. „Rád přemýšlím o tom, jak věci fungují, jak lidé přemýšlí,“ říká o sobě sympatický mladý muž.

Petra pracuje učitelkou v mateřské školce. Diváci ihned mohli poznat, že je veselá, umí lidi kolem sebe rozesmát a je hodně energická. O sobě však říká, že je tvrdohlavá a vše si děla po svém.

Zdroj: tv.idnes.cz

Obě rodiny zprávu o svatbě vzaly pozitivně. První problém se ale objevil ihned při zkoušce svatebních šatů. Nakonec si ale oba vybrali a rozlučky strávily s kamarády a blízkými lidmi.

Zdroj: tv.idnes.cz

Před obřadem Petra byla velmi nervózní, protože si začala uvědomovat do čeho jde. René naopak měl pozitivní náladu a moc se na Petru těšil, která ovšem tvrdí, že ji něco na ženichovi chybí a musí na to přijít.

Zdroj: tv.idnes.cz

„Nejsem vyloženě spokojená, něco mi tam vadí,“ prohlásila. Vše se ale může změnit na svatební cestě.

Předchozí dva páry si líbánky strávily úplně opačně. Natálka s Františkem od začátku byli na nože. naopak žádný problém nebyl mezi Štěpánkou a Pavlem, kteří si svatební cestu užívali.

Zdroj: blesk.cz

„Snaží se být pozorný. Na všechno, co řeknu, tak se mi snaží vyjít vstříc,“ říkala Štěpánka. Pavel si také cestu pochvaloval a byl z partnerky nadšený.

PSALI JSME: „NEMŮŽU SPÁT, PROTOŽE NÁS ČEKÁ VELKÝ DEN“: LEOŠ MAREŠ VYUŽIL SVŮJ ÚČET NA INSTAGRAMU NEJEN PRO SEBE A ZAPOJIL SE DO SBÍRKY, ABY POMOHL POTŘEBNÝM

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ A TĚHOTNÁ LUCINKA: ZPĚVÁK SE TEĎ PŘIZNAL, ŽE V DEVÁTÉM MĚSÍCI MUSÍ S LUCINKOU ŘEŠIT KOMPLIKACE

Share