„Je to zvláštní, že si nemusím nalít doma z kohoutku vodu sama a někdo mi ji přinese“: Agáta Hanychová se poprvé za dlouhou dobu ukázala na veřejností. Také se zmínila o posledním rozchodu

Agáta Hanychová se znovu začala objevovat na veřejnosti. Hned poté, co byla viděna na otevření restaurace, se objevila na slavnostním otevření po pandemii jednoho z jejích oblíbených barů.

Zdroj: super.cz

Večer si velmi užila, a to i přes to, že nepila alkohol. Z jejích slov pro super.cz, pro ni bylo divné, že voda byla nyní přinesena, a ne ona sama si jí nalévala, jak je zvyklá dělat to doma.

Zdroj: instagram.com

Modelka byla nadšená. Že restaurace a bary opět fungují jako dřív. Hanychová je také spokojená, že začaly fungovat posilovny. Dokonce už byla i na tréninku.

„Je to zvláštní, že si nemusím nalít doma z kohoutku vodu sama a někdo mi ji přinese. Je to fajn, jsem ráda, že je vše zpět,“ pověděla v rozhovoru pro super.cz Hanychová.

Zdroj: instagram.com

Po rozchodu se svým posledním přítelem Tomášem, Agáta prohlásila, že už nechce být blondýnkou. V novém roce plánuje se přebarvit na tmavou barvu.

Zdroj: blesk.cz

Podle ní se po změně barvy vlasů mění i její život. Navíc teď není chlap, pro kterého by měla, a chtěla být blondýna.

A jak modelka řekla, teď se chce věnovat sama sobě, ne navazovat nový vztah. Teď má pocit svobody a nezávislosti. Zajímalo by nás, jak dlouho bude sama?

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DARA ROLINS OSLAVUJE DALŠÍ NAROZENINY: SVOU KRÁSU SI UDRŽELA, ALE S MUŽI TO MĚLA TĚŽŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: ALICE BENDOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU SVÉ KRÁSNÉ MAMINKY A POVÍDALA, JAK TO U NICH CHODÍ

Share