Bez mateřského mléka a střechy nad hlavou: Majitel lhostejně odtrhnul od matky 12 bezbranných štěňat a nechal je u silnice

Majitel nepotřeboval malá štěňata, proto je odtrhnul od matky a dal je do plastového nosiče. Štěňata zůstala bez mateřského mléka a střechy nad hlavou.

Zdroj: onashem.mediasole.ru

Naštěstí někdo našel štěňata poblíž silnice, která vedla do australské Adelaide. Kolemjdoucí okamžitě zavolal místní organizaci RSPCA a jeden z inspektorů dorazil na určené místo.

Jmenoval se Andre Sliedrecht a muž byl velmi rozrušený, když uviděl, že taková malá štěňata zůstala bez matky. Ještě neměla sílu ani otevřít oči!

Zdroj: onashem.mediasole.ru

Dvanáct štěňat skončilo v útulku. Veterináři uvedli, že štěňata byla v dobrém zdravotním stavu, přestože byla zbavena mateřského mléka. Lékaři poznamenali, že domácí zvířata byla slabá, což bylo v současné situaci zcela pochopitelné.

Zdroj: onashem.mediasole.ru

Inspektor Sliedrecht vyhodnotil situaci jako velmi smutnou.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Andre se také obává, jak se cítí fenka bez štěňat.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Organizace RSPCA mezitím apelovala na všechny, kterým není lhostejné, kdo by se mohl podílet na záchraně štěňat. Vyžaduje se zejména finanční podpora. Kromě toho budou domácí mazlíčci potřebovat očkování a mikročip.

PSALI JSME: PES VTRHL DO KOUPELNY A PŘIŠEL ZA ŽENOU: KDYŽ SI UVĚDOMILA DŮVOD, SPĚCHALA ZACHRÁNIT RODINU

PŘIPOMÍNÁME: ZTRACENÝ PES HLEDAL DOMOV 8 LET: KDYŽ UVIDĚL MAJITELE, ROZPLAKAL SE

Share