“Je určitě mnohem chytřejší než já”: Bohuš Matuš promluvil o své o 29 let mladší přítelkyni

46letý zpěvák Bohuš Matuš má vztah se 17.letou studentkou Lucii. Velké množství lidi zpěváka nepodpořilo. Matuš se zamiloval do dívky v roce 2018. A v roce 2019 začali tvořit pár. Jak to bylo na začátku?

Zdroj: stars24.cz

“S Lucinkou jsme se poznali na jednom benefičním koncertu, kde jsem zpíval a zalíbil se jí. Řekla mi, že je jí 19, ale později jsem zjistil, že jí bylo patnáct,” řekl zpěvák.

Zdroj: super.cz

“Bydlíme nedaleko sebe, tak jsme se v jejich 16 začali pomalu scházet a pak už jsme spolu byli. Co se tyče sexu, nikdy jsem ji k ničemu nenutil. Půl roku jsme se poznávali, než vůbec k něčemu došlo. Bylo to všechno v klidu,” uvedl Matuš.

Zdroj: fakta.today

Velké množství jeho fanoušků si mysli, že Matuše na jeho lásce přitahuje nevinnost a mladé a hezké tělo, ale zpěvák má úplně jiné důvody.

Zdroj: ahaonline.cz

“Lucie je velmi sečtělá. Je určitě mnohem chytřejší než já. Přečetla velké množství knih. Je úplně jiná než její vrstevnice. Je také velmi milá, slušně vychována a já přesně vím, že by na diskotéku nikdy nešla,” řekl zpěvák.

Zdroj: expres.cz

“Lucinka se také skvěle směje. Když přijdu unavený z vystoupení, nechce se mnou řešit žádné hlouposti, jenom se smějeme, a je to super,” dodal Bohuš.

Zdroj: msn.com

Share