Je známa cena na veřejné představení prince Harryho a Meghan Markle

Veřejné představení britského prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle bude stát 250 tisíc dolarů (více než pět a půl milionů korun). Píše o tomto nejnovější číslo The Mirror s odvoláním na důvěrný zdroj.

 

Zdroj: Thesun.co.uk

 

Bylo známo, že zpočátku manželé požadovali od 750 tisíc do milionu dolarů, ale poté snížili „cenovku“, aby neztratili potenciální zákazníky. Náklady na projev manželů jsou srovnatelné s náklady na projev členů královské rodiny, ačkoli princ Harry a Meghan Markle rezignovali na své šlechtické pravomoci a hodnosti.

 

Zdroj: News24.com

 

V případě představení budou mít manželé požadavku na organizátory, aby jim poskytli informace o všech společnostech, jednotlivcích, členech organizace a vládních agenturách nebo organizacích, které jsou s akcí spojené nebo se jí účastní.

 

Zdroj: Popsugar.com

 

Kromě toho musí být pár informován o ostatních řečnících přítomných na akci, jakož i o způsobu provádění online vysílání v případě technických problémů.

 

Zdroj: Townandcountrymag.com

 

Od 1. dubna přestali princ Harry a Meghan Markle působit jako členové britské královské rodiny. Aby se mohli přestěhovat do Spojených států, pracovat a podnikat, museli opustit oslovení „Vaše veličenstvo“, vládní financování a značku Sussex Royal.

 

Share