Jednoduchý test osobností: To, jak svírate ruce mezi sebou, vám prozradí hodně zajímavého o vaši povaze

Psychologové, kteří studují řeč těla, tvrdí, že mohou jeden po druhém říct o některých znakových rysech. Takže například stačí, když vidíte, jak skládáte ruce, a okamžitě se objeví váš psychologický portrét. Chcete tuto metodu otestovat?

Stačí jen sevřít ruce mezi sebou ! Podívejte se na dostupný obrázek a porovnejte, jak jste to udělali. Níže si přečtěte dešifrování vaší postavy.

Zdroj: testpokartinke.ru

1. Palec levé ruky je nahoře

Jste velmi emocionální osobnost! Nemůžete skrýt skutečné pocity a emoce. Koneckonců, jste chytrý a umíte číst lidi, jako otevřenou knihu.

Lidé jsou přitahováni k Vám právě kvůli vaší schopnosti projevit pochopení a empatii.

Myslíte mnohem šíře než ostatní lidé. To vám pomáhá dívat se na jakýkoli problém z různých úhlů, což znamená, že najdete efektivní řešení.

Ve vztahu jste velmi přímočarý. Neradi skrýváte své skutečné pocity a emoce. Můžete snadno říci, co máte nyní na srdci.

Zdroj: b17.ru

2. Palce jsou vedle sebe

Jste skutečný perfekcionista! Tato vaše povaha se projevuje naprosto v každém případě. Navíc vy i od ostatních vždy požadujete takový přístup k věcem.

Jen je třeba si uvědomit, že ne každý může tak sebevědomě kráčet po této zemi a usilovat o ideálnost ve všem. Není nutné být tak neobjektivní vůči všem.

V práci se vždy spoléháte na svou komunikativnost. Během několika vteřin můžete člověka přemluvit a radikálně změnit jeho názor. Jste skvělý diplomat.

V lásce vždy projevujete nejsilnější stránky: upřímnost, otevřenost, věrnost a porozumění. Vedle vás bude vaše druhá polovička vždy se cítit pohodlně a klidně.

Zdroj: wrike.com

3. Palec pravé ruky je nahoře

Jste velmi praktická osobnost! Nikdy neděláte unáhlená rozhodnutí nebo závěry. Vždy zvážíte každou svou myšlenku a vypočítáte jakoukoli akci. Je velmi těžké vás oklamat nejen díky vaší prozíravosti, ale také tím, že prostě nemůžete tolerovat lháře.

Máte analytický sklad mysli. Navíc jste skutečný stratég! S takovými příležitostmi byste mohli uspět v každém podnikání.

Ve vztahu se vždy snažíte udržet určitou vzdálenost. Pomáhá to vám dívat se na všechny věci střízlivě a nadměrné emoce vás nezastihnou.

Zdroj: pinterest.com

A k jakému typu patříte vy? Myslíte, že psychologové dokázali odhalit vaši postavu pouze „pohybem ruky“?

Nezapomeňte sdílet svůj názor s přáteli a v komentářích!

Share