Jen máma je rozlišuje. Jak žijí úplně identická trojčata

Jednu těhotnou mladou ženu na ultrazvuku čekalo velké překvapení – jak se ukázalo, připravovala se stát matkou tří dětí najednou! Samozřejmě, že tento případ je sám o sobě neobvyklý, ale nastávající matka byla ráda za takové trojité štěstí.

Zdroj: lyubopytno.fun

Přišel den porodu a mlada šťastna maminka měla možnost vidět své tři syny. Jak se ukázalo, vypadaly úplně stejně – jako přesné kopie! Takto podobné děti se rodí v jednom případě z 300 000 000.

Všichni tři měli stejné mateřské znaménko, ale jen jeden byl o něco lehčí. Šokovaná žena provedla genetické testování, které ukázalo, že se jí skutečně narodila identická trojčata.

Zdroj: lyubopytno.fun

Zpočátku byla mladá matka zmatená – jak rozlišovat své vlastní děti? Když ne máma, tak kdo? Ale brzy se jí to trochu ulehčilo – když se individuality synů začaly se formovat a odlišovat.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jak se ukázalo, jedno z dětí roste klidné a usměvavé, druhé je naopak hlasité a uplakané a třetí je tiché a klidné. To je způsob, jakým matka odlišuje děti od sebe, protože jsou zcela odlišné osobnosti.

 

Share