Jennifer Aniston hovořila o pokračování natáčení seriálu Přátelé

Jennifer Aniston si všichni pamatujeme a milujeme jako herečku z televizního seriálu Přátelé. Když otázka: „Bude se natáčet pokračování naší oblíbené série?“ dokonce soutěží v popularitě s otázkou: „Kdy se znovu sejdeš s Bradem Pittem?“ Nakonec se herečka zlomí a přizná, že natáčení pokračování kultovního seriálu není daleko.

 

Zdroj: Thesun.co.uk

V zásadě už mohli fanoušci dívat na nově vydané epizody seriálu se svými oblíbenými herci, ale plány narušila pandemie. „Opravdu jsme se s mými drahými přáteli dohodli, že společně vystoupíme v tomto jednorázovém vydání.“ Epidemie však plán narušila a nyní není známo, kdy se všechno stane. Ačkoli, jak říká Courtney Cox: „Můj drahý příteli, čím více času uplyne, tím více nám budeš chybět, “směje se Aniston.

Zdroj: Insider.com

Se svým charakteristickým optimismem herečka prohlašuje, že si je jistá, že natáčení bude stále probíhat. Mimochodem, Aniston řekla, že kdysi nechtěla být komičkou. „Ve svých snech jsem si představoval sebe jako extrémně dramatickou herečku… Jednou jsem hrála ve hře založené na Čechovově hře.

Zdroj: Wikipedia.com

V publiku se každou chvíli ozýval smích … Zpočátku jsem se strašně urazila, že jsem byla legrační, nechtěla jsem. Pak jsem se ale pobavila, protože tehdy jsem si začala uvědomovat, že mám dar komické herečky a že dokážu publikum rozesmát. A že nemusím skrývat tuto světlou část sebe kvůli své touze hrát drama. Nelituji, že moje kariéra začala komediálním seriálem Přátelé,“ řekla herečka.

Zdroj:Insider.com

 

Zdroj: Youtube.com

Share