Bolek Polívka popsal smutnou událost v životě syna Vladimíra: „Jestli jsou ochotní riskovat tohle, tak k tomu musí mít temný důvod“

Mladý herec Vladimír Polívka po půlce června byl zaútočený. Během napadení pachatelé ukrádli herci doklady a peněženku, ve které byly peníze a platební karta.

Zdroj: stars24.cz

Vladimír po útok v samotném centru hlavního města skončil v nemocnici. Divadlo, ve kterém musel chlapec hrát konec konců muselo zrušit divadelní představení.

Zdroj: idnes.cz

K tomu se vyjádřil i otec Vladimíra, Bolek Polívka. Tvrdí, že kolem nás je hodně nebezpečí a to postihlo i jeho syna. Dodal také, že zpočátku to byli nepříjemně a bolestné, pak se ale nastala úleva, že se nestalo něco špatnějšího.

Zdroj: super.cz

Bolek Polívka zatím nezná proč k zaútočení došlo a kdo to udělal. Je ale přesvědčený, ze pachatelům hrozí celkem významný trest. Podle něj jestli k tomu došlo, tak kluci, kteří to spáchali, museli mít důležitý důvod. “Je to loupežné přepadení,“ uvedl Bolek Polívka.

Zdroj: idnes.cz

Polívka starší ale prozradil, že to není nejhorší věc, která se mu v rodině stala. „Naši rodinu okradli komunisti za bílého dne,“ popsal herec. Dodal, že zloděje ani nepotřebovali se chovat nějak v noci.

Zdroj: idnes.cz

Vladimír Polívka po měsíci dodal, že to mohlo dopadnout i hůře. Musel kvůli zdravotním problémům si změnit životní rozvrh, tak do práce se vrátil o něco později.

Zdroj: sip.denik.cz

Nyní Vladimír pracuje na televizi jako moderátorů show Tvoje tvář má známý hlas.

Share