Jitka Čvančarová si oblékla neprůstřelnou vestu: Nyní se stala členkou zásahové jednotky

Když herečka Jitka Čvančarová hrála roli vrchní komisařky Karin v seriálu Hlava medúzy, měla dost času se zbraní „komunikovat“. Tentokrát má herečka další zajímavou zkušenost. Zúčastnila se jedné policejní akce, během níž byla v plné výbavě zásahové jednotky.

Nebyla to nejjednodušší zábava. Kromě uniformy si musela vzít i neprůstřelnou vestu a těžké boty. Nosit tolik kilogramů na sobě po dlouhou dobu je dost těžké.

Zdroj: TV Nova

Fanoušky na jejích sociálních sítích ale zajímala trochu jiná otázka. Všichni vědí, že herečka má velmi velké ženské vnady, a tak se ptali, jestli si mohla normálně obléknout neprůstřelnou vestu.

Zdroj: Instagram

Ale pro ni to asi nebyl problém. Společně s „kolegy“ vyrazila do nákupního centra, kde zatýkali „pachatele“. Tento proces se jejím fanouškům také líbil.

Zdroj: archiv Blesku

Po tom všem Jitka Čvančarová všem ten den poděkovala. Na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií a videí z této akce.

Zdroj: Instagram

„Jitko už patříš do týmu, byla si super!“ napsal jí Štefan Cankov, člen zásahové jednotky ZJ Film. V komentářích se také připojil jeho kolega a duchovní otec tohoto projektu Petr Volek.

Zdroj: Instagram

S kluky z projektu ZJ Film se spřátelila právě při natáčení seriálu Hlava medúzy. Velmi se jí to líbilo, protože prý měla zájem o práci policistů a jejich kolegů.

Zdroj: Profimedia

„Baví mě umět zacházet se zbraní. Přípravu na natáčení jsem trávila s policií a zásahovou službou,“ pověděla Jitka Čvančarová.

Zdroj: TV Nova

Image silné ženy policistky se však bude muset dočasně vzdát. Je to proto, že se brzy bude muset zúčastnit show Tvoje tvář má známý hlas. Tam ji čeká zásadní změna vzhledu.

Share