“Jim za cele Nebe přejeme hodně štěstí do společného života”: Autor textu poslední písně Karla Gotta se oženil

Petr Harazin je zpěvák havířovské kapely Nebe, který je známý tým, že napsal text poslední písně Karla Gotta. Ve dnešní době se oženil na dívce Agátě.

Zdroj: instagram.com

Před několika měsíci zpěvák začal dobrovolně léčit v protialkoholní léčebně, a mu se to pěkně daří. Na Instagramu kapely Nebe proběhla dokumentace jeho sňatku. Zpěvák také sdílel společnou fotografii s prsteny.

Zdroj: instagram.com

“Tak nám do toho dneska Petr s Agátou jako první z naši party praštili. A my jim za cele Nebe přejeme hodně štěstí do společného života,” okomentovali fotografii kolegové z kapely Nebe.

Petr a Agáta velmi dlouho plánovali a připravovali vlastní svatbu. Pár si chtěl mít úžasný venkovní sňatek. Místo našli v Kozmicích u Hlučína. “Přijeli jsme tam, a okamžitě věděli, že se tady vezmeme,” řekl Petr.

Zdroj: instagram.com

Svatba byla prostě perfektní. Bylo tam všechno: skvěle jídlo, pití, byla tam kapela, přijela také rodina a dorazily všichni kamarádi. “Zakončili jsme ji po čtvrté hodině ráno, kdy odpadli poslední tanečnici,” dodal autor textu poslední písně Karla Gotta.

Zdroj: instagram.com

Share