Jon Bon Jovi vybudoval bydlení pro 300 veteránů bez domova: Proč si zpěvák rozhodl to dělat

Po mnoho let byl Jon Bon Jovi proslulý svými rockovými hity, které zaujaly první řádky světových hitparád. Nyní zpěvák svým proslulým hlasem pomáhá těm nejzranitelnějším pomocí své nadace JBJ Soul Foundation. Jedním z problémů, které fond řeší, je bezdomovectví, zejména mezi veterány.

Zdroj: lifter.com.ua

Mnoho mužů a žen, kteří riskovali životy pro svou rodnou země, skončilo na ulici bez střechy nad hlavou. Nadace zpěváka přidělila 525 000 dolarů amerických, aby jim tuto střechu poskytnout. Nadace podporuje trvalé programy bydlení po celé Americe. S penězi rockového zpěváka byl ve Washingtonu otevřen nový sociální domov.

Zdroj: lifter.com.ua

I když sám Jovi nesloužil v armádě, jeho rodiči byli mariňáci. Nyní chce dát dobro těm, kteří sloužili v armádě. Mnoho veteránů se vrací z války s nemoci a je pro ně těžké přizpůsobit se civilnímu životu. Výsledkem je, že jsou bez práce a bez domova. HELP USA a Nadace JBJ Soul společně poskytly ubytování desítkám veteránů. Například 72letý veterán letectva Clifton Braxton strávil téměř 25 let v autě a na gaučích s kamarády. Nyní má konečně svůj vlastní nový byt.

Zdroj: cz.pinterest.com

Latisha Austin (29) zůstala bez domovu v roce 2017 a téměř rok žila v sirotčinci. Nyní má byt v novém rezidenčním komplexu. Když ji uviděla poprvé, objala dveře a řekla: „To je moje!“

Zdroj: lifter.com.ua

Braxton a Austin se osobně setkali s Jovi, když se rozhlíželi po svých nových bytech.
Na počest amerických veteránů napsal Jon Bon Jovi novou píseň „Unbroken“, která je uvedena v dokumentu o vojenské službě a objeví se na jeho novém albu naplánovaném na jaro 2020.

Zdroj: mansionglobal.com

Jovi představil i speciální koncert pro armádu, ve kterém řekl:
„Milujeme je a oceňujeme, mohou udělat cokoli pro svou zemi a svých blízkých, kteří na ně nikdy nezapomenou.“
Tady je tato píseň:

Share