„Jsem ráda, že jsem mezi lidmi. Je to pro mě osvěžující“: Berenika Kohoutová se pustila do práce po porodu a karanténě

Teprve před čtyřmi měsíci mladá umělkyně Berenika Kohoutová (29) porodila dceru Lolu. Po uvolnění opatření proti koronaviru se nelenila a pustila se do práce.

Zdroj: Instagram

Hned po uvolnění opatření pro zpěvačku Naty Hrychovou natočila klip k písni Holky sobě, který režírovala a zároveň si v něm zahrála. Část textu téhle písničky také patří Kohoutové.

Zdroj: Instagram

„Jelikož jsem napsala část textu téhle písničky, tak mě okamžitě napadla idea, jak by ten klip mohl vypadat. Proto jsme se dohodly, že bych si to mohla taky zrežírovat,“ svěřila se před natáčením Kohoutová.

Zdroj: Instagram

Kromě několika málo pracovních příležitostí v dabingu to byla pro Kohoutovu první větší pracovní příležitost po uvolnění opatření. „Jsem ráda, že jsem mezi lidmi. Je to pro mě osvěžující. Jediné, co řeším, je péče o moji dceru,“ říká Berenika, o jejíž čtyřměsíční dceru se v zákulisí starala maminka, spisovatelka Irena Obermannová.

Zdroj: Instagram

Období koronavirové pandemie se Benerice docela hodilo do karet, neboť mohla a bude moci věnovat většinu svého čas dítěti.

Zdroj: Instagram

„Samozřejmě mě mrzí, že neproběhly některé projekty. Mrzí mě práce všech pořadatelů. Z pohledu z mé situace maminky s malým dítětem si nedovedu představit, že bych pracovala“ uvedla umělkyně svým fanouškam.

Share