„Jsem ráda, že se někam podívám a něco zažiju“: Proč Karolína Kokešová (24) stráví až necelých dva roky jako vítězka Miss Global

Vítězka světové soutěže Miss Global zůstala nejdéle nejkrásnější dívkou světa ze všech.

Zdroj: youtube.com

Karolína Kokešová (24), která se stala vítězkou Miss Global bude pravděpodobně nejhezčí dívkou celého světa a to po nejdelší dobu.

Zdroj: instagram.com

Důvodem tomu je současná pandemie infekční nemoci COVID-19, kvůli které se finále Miss Global posunula až na příští rok, a to až na podzim. Česká kráska tím pádem zůstane vítězkou po dobu necelých dva roky.

Zdroj: instagram.com

Letos by Karolína měla skoro celý trávit v jiných zemích, a to s titulem vítězky. Kvůli koronaviru ale mnoho kde nedostala. Třeba by v září by měla odletět do Vietnamu a poté do exotické Indonésii, ale oba státy jsou zavřené aby nedošlo ke šíření koronaviru.

Zdroj: instagram.com

Dovolenou si strávila v slunečném Mexiku. Tam se dostat podle ni nebylo moc těžké. Měla přestup v Amsterdamu a tam prý nikdo neměl dotazy kam letí a proč.

Zdroj: instagram.com

Zatím její povinnosti v roli vítězky by se měli posunout na další rok. „Jsem ráda, že se někam podívám a něco zažiju,“ prozradila kráska.

Share