“Jsem razantní, to je pravda, nenechám si nic líbit”: Jiřina Bohdalová se vrátila k poslednímu rozloučení s Karlem Gottem

89letá známá herečka Jiřina Bohdalová se proslavila nejenom díky úžasné hře ve filmech a seriálech, ale i díky knihám, které píše i dnes.

Nedávno herečka vydala novou knihu, a je to autobiografie Můj život mezi slzami a smíchem. V níž popsala o celém svém skoro 90 letem životě, který byl jak smutný, tak i veselý.

Zdroj: tyden.cz

V té knížce herečka popsala svůj život především pro čtenáře, protože moc chtěla, aby o ni vzpomínali nejenom jako herečku, ale i jako dobrou spisovatelku.

Jiřina se za celý svůj život zahrála velké množství roli. Většinu z nich měla na začátku své kariéry kvůli tomu, že chtěla uživit svou rodinu všemi způsoby. “Když herci odjíždějí na dovolenou, seděla jsem u telefonu a čekala, kdy zazvoní,” uvedla herečka.

Zdroj: tyden.cz

Bohdalová také řekla, že se nebrala jako hvězda. Měla ráda svůj obyčejní život, a nikdy ho nechtěla měnit. “Jsem razantní, to je pravdaC nenechám si nic líbit, ale to je dobře,” řekla Jiřina.

Také ve své nivě knize napsala i o posledním rozloučení s Karlem Gottem, které proběhlo v loňském říjnu.

Zdroj: kafe.cz

Share