“Mohu pyšně říct, že jsme byli přátele”: Lichtenberg se vyjádřil o rodině Gottových

57letý podnikatel a provozovatel populárního divadla Broadway Oldřich Lichtenberg nedávno měl rozhovor, během kterého uvedl, jaký má vztah s rodinou Gottových, a přesně s Ivanou a zesnulým před rokem legendárním zpěvákem Karlem.

“Mohu pyšně říct, že jsme byli přátele,” uvedl podnikatel, který se hodněkrát snažil získat Gotta na nějakou roli v divadle Broadway. To se mu podařilo jenom dvakrát. Karel souhlasil zahrát roli předsedy maturitní komise v muzikálu Rebelové.

Zdroj: borovan.cz

Potom také přistoupil roli Alexandra Dumase ve Třech mušketýrech. Ale největším vyznamenáním pro Lichtenberga bylo to, že Slavík mu nabídl realizovat muzikál z vlastní písničky Čas růži.

Také v divadle Broadway hrála několik let i Gottová manželka Ivana. Přivedl ji do divadla Karel, kdy jeho ženě odpadla práce. “Moc rád na spolupráci s ni vzpomínám. Zůstala u nás až do svého těhotenství,” řekl Oldřich.

Zdroj: blesk.cz

Lichtenberg také řekl, že s Karlem má nezapomenutelný zážitek, který se uskutečnil v roce 1996 na návštěvě finále mistrovství Evropy ve fotbalu. Oldřich s Karlem vzali obyčejné vstupenky mezi českými fanoušky.

“Tam mi došlo, jak obrovská hvězda Karel je,” řekl podnikatel. Karlu kvůli jeho popularitě v tuzemsku, skandoval nejenom celý český sektor, ale i celý stadion. “Karel jen stal, třásl si rukama s českými Řandy a po tvářích mu tekli slzy dojetí, a mně taky,” ukončil Oldřich.

Zdroj: celebritytime.cz

Share