„Jsme za těch čtrnáct nebo možná už patnáct let opravdu jako rodina“: Jak prožívá těžké časy herečka Jaroslava Obermaierová (74)

Jaroslava Obermaierová (74), která hraje role Světlany v Ulici, se docela stěžuje. Po 15 letech seriálu její postava tam skončí svou účast.

Zdroj: blesk.cz

„Točíme pohřeb Světlany v Ulici,“ řekla herečka.
Obermaierová svěřila, že když herec to natočí dobře, tak to si moc procítí, i když to jen role ale jednak po tom člověk je nevalný.

Zdroj: blesk.cz

Jaroslava Obermaierová popsala i to, jak jsou všechny účastníci procesu na sebe zvykli. „Jsme opravdu jako rodina,“ uvedla. Dodala, že s Vaškem Svobodou, který ji hraje syna, chodívá společně i na houby. Lidé kteří jsou vedle ji dělají radost a s pomocí nich ta práce je lepší.

Zdroj: blesk.cz

Během natočení filmu Stáří není pro sraby v snímku umírá ona, a ze svého spolupracovníka Jiřího Krampola (82) udělá vdovce. Ale mimo práci ve skutečným světě odcházejí do neba opravdové kamarády a spolupracovníky. “Samá úmrtí a samé pohřby,“ řekla smutně.

Zdroj: blesk.cz

O víkendu zmínila smrt Gabriely (†56), která byla přítelkyní Ladislava Freje (78). Spolu natočili v pořadu Aleše Cibulky výjev radostné svatby.

Zemřela herečce i stará známá Jindra Reháková (†89) v půlce srpna, se kterou spolu pracovali v pražském Divadle E. F. Buriana.

Zdroj: blesk.cz

Obermaierová už 2 roky po sobě nemůže si vypnout hlavu a odjet někam na pobřeží moře. Minulý rok si vážně zranila nohu, letošní dovolenou odebral koronavirus a spojené s tím opatření.

Share