Modelka dosáhla finále soutěže v plavkách, dostala se na obálku: Je jí šestapadesát let

Jsme svědky toho, jak se módní průmysl znatelně mění a jeho standardy krásy se rychle rozpadají. Pozoruhodným příkladem je nejnovější vydání časopisu Sports Illustrated Swimsuit, který pořádá každoroční soutěž modelek. Fotografie finalistů jsou zveřejněny na stránkách časopisu, jehož hlavním tématem jsou fotografie dívek v plavkách.

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

 

Letos 56letá modelka Katie Jacobsová zdobila stránky časopisu svými fotografiemi, což dokazuje, že krása nezávisí jenom na věku! Čtenáři časopisu byli potěšeni Katy a publikací, která ukázala, jak mnohostranná lidská krása může být.

 

Katie Jacobs pro sport Illustrated

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Fotografie, která nejvíc potěšila čtenáře časopisu

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Po soutěži se modelka podělil o své myšlenky, jak důležité je pochopit, že i po 50 letech může žena zůstat krásná a atraktivní. Katie doufá, že její vystoupení v časopise Sport Illustrated to potvrdí.

 

Katie není v žádném případě horší než její mladé kolegyně

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Katie byla modelkou v 80. letech, ale opustila svou kariéru a od té doby již vystřídala mnoho pracovních míst s minimálními mzdami, dokonce dokázala pracovat jako číšnice v baru. Před rokem a půl se ale Katie rozhodla vrátit se ke kariéře modelky, a jak vidíme, udělala dobře.

 

Nádherná Katie v 56 letech

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Po fotografiích v časopise byla Katie zaplavena žádostmi o její tajemství péče o pleť a tělo.

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Sama Katie tvrdí, že nejpřísnější stravu nedodržuje pouze kvůli své postavě. Před 4 lety měla diagnostikován před-diabetický syndrom, v důsledku čehož změnila svůj jídelníček.

 

Katie se vzdala masa a cukru, ale jí ryby několikrát týdně, miluje proteinové koktejly, saláty, smoothie a zeleninu. Ne více než jednou týdně si Katie dovoluje zředit svou stravu chlebem, těstovinami, rýží a bramborami.

 

Cvičení je samozřejmě stejně důležité jako správná výživa.

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Katy trénuje 4krát týdně a provádí online cvičení pro všechny na svém účtu Instagram Sports Illustrated Swimsuit.

Dříve se modelka aktivně účastnila tréninku břišního tance.

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Podle Katie jí břišní tanec (který dělá již 5 let), pomohl udržet si velmi dobře svou postavu, ale kvůli příliš zaneprázdněnému rozvrhu se musela lekcí vzdát.

 

Katie vypadá výrazně mladší než je její skutečný věk

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Nyní model aktivně vyvíjí kosmetiku pro péči o pleť pro ženy starší 45 let, ačkoli neskrývá skutečnost, že se sama jednou uchýlila k pomoci kosmetičky: Katie provedla injekce Botoxu do loutkové linie (dlouhé svislé linie, které bradu napříč obklopují) a rty. Modelka připouští, že by byla připravena na další zásah, ale má strach z bolesti.

 

Foto pro portfolio

 

Zdroj: Swimsuit.si.com

 

Katie si myslí, že krása dospívání je volba toho, co dělat nebo nedělat se sebou a pro sebe.

 

„To je to, co chci říci: ženy nad 50 let, spojme se a ukážeme světu, kdo jsme, místo toho, abychom se světu přizpůsobili!“ – sdělila Katie s Bored Panda.

 

Opravdu doufáme, že Katie poslouží jako hodný příklad a inspiruje všechny ty, kdo ji tolik potřebují.

 

Share