K bráně útulku byl tajně přivázán hubený pes: Strčil tlamu přes tyče a smutně se díval na tento svět

K bráně útulku byl tajně přivázán hubený pes. Chudáček strčil tlamu přes tyče a smutně se díval na tento svět

Zdroj: mur.tv

Když zaměstnanci útulku přišli ráno do práce, byli šokováni. Oni uviděli nešťastného psa, kterého někdo přivázal k bráně. Nikdo nevěděl, jak dlouho tam sedí, ale bylo vidět, že chudinka je velmi ráda, že vidí lidi. Holčička se asi těšila, až ji někdo najde…

Opuštěný pejsek strčil čenich přes mříž brány a s nadějí zíral na cizince hnědýma štěňatíma očima.

Zdroj: mur.tv

Skutečnost, že zvíře bylo opuštěno v útulku, může být dokonce nazýváno šťastným případem, protože tam, kde byla pes předtím, byla zjevně velmi špatně. Její žebra byla vidět přes kůži a na nosu bylo vidět několik prodloužených řezů. Navíc ji trápila kožní onemocnění. Zaměstnanci útulku byli rádi, že se pes konečně ocitl v bezpečí a nyní se o něj bude dobře starat.

Holčička, která se jmenovala Misty, byla zpočátku dezorientovaná a zmatená. Když ji pracovníci útulku důkladně prohlédli, objevil se mikročip. Personál zavolal na telefonní číslo, které tam bylo uvedené, ale ukázalo se, že zvíře změnilo majitele před několika lety. A jak se poté ocitla před branami útulku a proč byla v takovém stavu, nikdo neví!

Zdroj: mur.tv

Zaměstnanci i obyvatelé se chystají případ prošetřit, protože stále chtějí zjistit, kdo zvíře do takového stavu přivedl a nechal ho. Skutečnost, že pes je nyní naživu, samozřejmě těší, ale může se jí stát cokoliv!

Teď Misty odpočívá, nabírá síly a dostává se do pohody. Zaměstnanci útulku se postarají o nalezení nejlepších majitelů, kteří ji nikdy nezradí.

Ať je ten hodný pejsek v pořádku!

Liškám se líbil dvůr Seana Davise a muž nainstaloval kamery, které změnily život zvířat u jeho domu v show

Share