„K důvodům svého odchodu z hlavní zpravodajské relace jsem se již opakovaně vyjádřila, chci mít dost času na nezletilého syna,“ moderátorka Witowská tvrdí že její románek s odchodem nesouvisí

Světlana Witowská nastoupila do České televize v roce 1996. Mezi lety 2005 a 2010 pracovala v TV Prima a moderovala hlavní zpravodajskou relaci. Poté se vrátila zpět do České televize, kde pracovala od roku 2014 v pořadu Interview 24 a dva roky se pak objevovala v hlavní zpravodajské relaci České televize, Události.

Zdroj: ahaonline.cz

Witowská už na začátku roku rozpustila své desetileté manželství s Petrem Witowským, před pár dny ji ale nachytal konkurenční deník v náruči nového milence a navíc kolegu z televize, Petra Koláře. Moderátorka nyní tvrdí, že její muž o milenci věděl delší dobu, ale hlavně dříve, než se to dostalo do médií.

Zdroj: domaci.ihned.cz

Z prvního manželství se sportovním komentátorem Robertem Zárubou má Witowská syna Viktora. Po odhalení nového románku Světlany Witkowské a Petra Koláře se začalo ihned spekulovat o odchodě moderátorky z ČT.

Zdroj: zpravy.aktualne.cz

„K důvodům svého odchodu z hlavní zpravodajské relace jsem se již opakovaně vyjádřila, chci mít dost času na nezletilého syna. O mém dalším zařazení v rámci ČT jednáme. Vedení televize bylo o mých soukromých záležitostech s předstihem informováno,“ tvrdí opakovaně moderátorka, že její románek s odchodem z práce nesouvisí.

Zdroj: lupa.cz

Světlana Witowská vysvětlila, že se svým manželem už není formálně od ledna, a o Petru Kolářovi se rozhodně nedozvěděl z tisku, nýbrž o svém novém vztahu informovala osobně.

Zdroj: novinky.cz

„Vzhledem k tomu, že mé manželství s Petrem Witowskim bylo formálně ukončeno začátkem roku po vzájemné dohodě, mám za to, že mám právo navázat nový vztah, o kterém jsem navíc manžela informovala, a ke kterému se nadále nebudu vyjadřovat. Prosím o zachování soukromí mého, i nezletilého syna,“ vyjádřila se Witowská.

Share