Karolina se vdala za bohatého kluka. Ale krásný život se skončil 2 týdny po svatbě

Mnoho žen sní o tom, že si vezme bohatého muže. A když taková příležitost nastane, někdy ani nepřemýšlejí. Hodně peněz, drahé dárky, krásný život…

Zdroj: fatelines.net

Karolina se setkala s Alešem v kavárně. Brzy ráno se Kaja probudila, protože někdo ji zavolal. Byl to Aleš. Popřál ji dobré ráno a udělal nějaké krásné komplimenty, a pak pozval ji na rande. Kaja byla šťastná a souhlasila se.

Večer Aleš daroval ji obrovskou kyticí růží a odvez ji jedné z nejdražších restaurací ve městě. Dívka vyrůstávala v chudé rodině, takže bylo to poprvé, kdy si odpočinula.

A to byl jen začátek – první rande. Její život se od té doby proměnil v pohádku. Aleš pro ni každý den dělal drahé dárky.

Zdroj: fatelines.net

A po několika měsících muž nabídl Karolině se vdát. Kaja nepotřebovala moc času na přemýšlení. Hned druhý den si nevěsta vybírala šaty. S radostí řekla své matce, že jí Aleš řekl, aby se nedívala na ceny. Koneckonců, svatba se stane jednou za život! Ale srdce matky cítilo, že něco není v pořádku. Opravdu se jí nelíbila volba její dcery.

Ale Kaja byla zamilovaná. Bylo zbytečné říkat jí o nějakých obavách…

Po svatbě se novomanželé začali bydlet v centru města v pětipokojovém bytě. Jedním slovem příběh pokračoval…

Neočekávané seznámení

Uplynulo dva týdny. Zdálo se, že všechno musí být dobře. Dokud se na prahu jejich bytu neobjevil neočekávaný host. Karolina byla sama doma. Neznámá žena se představila jako Alešova sestra – Aneta.

Aneta se cítila jako doma. Chodila z místnosti do místnosti, brala a koukala na knihy a fotografie. Nakonec se Karolina zeptala, co chce. Aneta se zasmála a řekla: „Peníze.“ Pak začala mluvit o Alešovi, Karolina byla strašně překvapená.

Zdroj: fatelines.net

Podle Anety její bratr nikdy nikde nepracoval. Bral jenom úvěry. V jedné bance vezme – v jiné dá. Neustále jezdil z města do města. A v každém z těchto měst měl ženu. Takže v tom, že Karolina je zákonnou manželkou Aleše, Aneta velmi pochybovala. Byt byl samozřejmě pronajat. A doba pronájmu se blížila ke konci.

Je dobré, když se všechno končí dobře

V tu chvíli se Aleš vrátil. Karolina zeptala se ho, jestli jí Aneta řekla pravdu. Nic neodmítl. A dodal, že nyní budou cestovat po městech spolu. Jestli ho Karolina samozřejmě miluje.

Pak se šokovaná dívka zeptala, jestli jsou opravdu vdaní. Aleš se smíchem odpověděl: „Ano, vše je v souladu se zákonem. Miluji tě a chci být s tebou. “. Karolina požádala o rozvod, protože nechtěla bydlet s člověkem, který ji od začátku lže.

Nyní dívka opět bydli s rodiči. Matka jí lituje, ale je šťastná, že její dcera rozhodla takhle udělat. Karolina se opravdu začala bát neznámých mužů. Obzvláště ti, kteří se snaží předvést své bohatství lidem kolem nich. A nikdo neví, kdy tento strach zmizí a zda vůbec někdy zmizí…

Share