Každá z karet má jedinečnou magickou zprávu

Jasný den závisí více na vaší náladě než na slunci

Pozitivní přístup vede k úspěchu a štěstí a usnadňuje zvládání každodenních problémů. Přináší optimismus a zbavuje negativních myšlenek! Dodržování tohoto životního stylu přinese do vašeho života konstruktivní změny a také vás učiní šťastnějšími a úspěšnějšími.

 

Zdroj: Zerkadlo.cc

 

Vyberte si kartu, která se vám nejvíce líbí, a získejte kouzelnou zprávu!

 

Zdroj: I-sonnik.ru

 

  1. „Pokud si to dokážete představit, pak toho můžete dosáhnout“ (A. Einstein)

Cokoli si představíte a co chcete dosáhnout, bude možné jen do té míry, do jaké si myslíte, že je to možné. Váš talent a vaše schopnosti výrazně usnadní a zkrátí cestu k dosažení vašich cílů a snů.

Nenechte se ovlivnit okolnostmi nebo neúspěchy. Pamatujte, že nemůžete ovládat vše, co se ve vašem životě děje, ale můžete ovládat své myšlenky a své reakce.

 

  1. „Když nežijete tak, jak si myslíte, tak nakonec přemýšlíte tak, jak žijete“ (Gabrielle Marcel)

 

Zdroj: Zerkalo.cc

 

Je pravděpodobné, že ve svém životě potkáte laskavé a milující lidi, pokud si myslíte, že svět je plný laskavých a milujících lidí. Vaše myšlenky definují váš život! Každá vaše víra o světě, o lidech, lásce nebo prosperitě je generována na mentální úrovni a projevuje se ve fyzické rovině.

 

  1. „Žijte každý den, abyste se naučili něco nového“

 

Zdroj: Zerkalo.cc

 

Myslíte si, že jste zasekli ve svém vzdělávání a chcete se naučit něco nového? Aktivní mozek je mozek šťastlivý. Naučte se každý den něco nového, bez ohledu na to, jakým způsobem, pokud trénujete svůj mozek a zlepšujete svou pohodu a produktivitu!

 

Share