Toulavá kočka byla nalezena v pasti: Díky laskavým lidem našla skutečný domov

Život koček bez domova je plný utrpení a bídy z lidské krutosti. Nebezpečí na ně čeká na každém kroku a neustálý nedostatek jídla je činí ještě zranitelnějšími.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Jedním z těchto nešťastných toulavých zvířat byla kočka z Massachusetts. Toulavou kočku našli a chytili zaměstnanci jedné z místních organizací na ochranu zvířat a poté jej poslali k léčení v organizaci pro záchranu zvířat, která se nachází v Salisbury.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Organizace pracuje na chytání, označování a návratu zvířat do normálního života. Hlavním cílem zaměstnanců společnosti je zlepšit život toulavých koček. Jsou chycené, označené a dvakrát denně krmené. Kromě toho jsou zvířata neustále sledována odborníky. Kočky schopné přizpůsobit se lidské rodině jsou adoptovány zaměstnanci organizace v nových pěstounských rodinách.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Když lidé našli kočku jménem Frisbee, která byla v žalostném stavu. Srst zvířete byla špinavá a šupinatá a zuby byly zkažené od špatného života. Kočka byla vychrtlá a slabá.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Přes jeho špatný stav byla Frisbee docela přátelská. Potřebovala vážné ošetření zubů. Společnost pro záchranu zvířat vyčistila kočičí zuby a postarala se o její srst. Díky jejich úsilí bylo zvíře transformováno k nepoznání!

Fotografie hezčí Frisbee byla zveřejněna na stránce sociálních médií organizace s titulkem, že hledá domov a milující majitele.

 

Share