Každá žena by to měla vědět: Proč stříbro černá

Na otázku, proč stříbro černá, tradiční léčitelé odpovídají, že jde o náznaky. Koneckonců, jak víte, tento kov má antibakteriální vlastnosti, a proto jsou příbory ze stříbra vysoce respektovány.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube.com

Ale pokud prsten, který nosíte neustále černá, řeknou vám že máte korunu celibátu.

Pokud černají náušnice, znamená to silné pronásledování.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube.com

K tomu všemu však existuje vědecké vysvětlení. Většina produktů ze stříbra obsahuje přísadu mědi, která oxiduje pod vlivem vlhkosti a čerstvého vzduchu.

Rychlost tvorby tohoto plaku je však odlišná a závisí na tom, jak často kontaktuje s vodou, změně klimatu, vlhkosti.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube.com

Ale na vzhled šperků mají vliv také vnitřní procesy těla.

Někdy ne všechny stříbrné šperky, které pravidelně nosíte mohou černat.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube.com

Nemusíte panikařit, je lepší začít s dobrou analýzou. Pamatujte si, že většina mazových žláz je umístěna na hrudi, takže řetězy a přívěsky může černat častěji (v důsledku pocení, nikoli poškození).

Měli byste také zkontrolovat svou hormonální rovnováhu. Když přemýšlíte o tom, proč stříbro černá, vzpomeňte si na to, jestli jste v poslední době nepocítili silný stres, nebo jestli jste neužívali nový lék obsahující síru nebo jestli jste intenzivně necvičili.

Pravděpodobně to je důvod, proč se to stává.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube.com

Změny barvy stříbra, ztmavení i zesvětlení, mohou naznačovat dysfunkci ledvin a problémy s lidským nervovým systémem.

Pokud ne všechny šperky jsou zatemněné, ale pouze některé z nich, je to důkaz, že v endokrinním systému existují lokální poruchy.

V žádném případě nepanikařte předem. Očistěte stříbrné šperky a sledujte změny jejich barvy. V tuto chvíli jej nepoužívejte, když jdete do posilovny, sauny nebo vany, bazénu.

Pokud šperky nadále černají, proveďte komplexní vyšetření těla.

PSALI JSME: PEJSEK NEMOHL ANI STÁT NA NOHOU: MAJITELÉ NEVĚDĚLI, JAK DOMÁCÍMU MAZLÍČKU POMOCT, A NECHALI HO NAPOSPAS OSUDU

PŘIPOMÍNÁME: PREZIDENT ZEMAN PROHLÁSIL, ŽE ČESKÁ TELEVIZE SLOUŽÍ OPOZICI A JEJÍ ŘEDITEL PETR DVOŘÁK MÁ OPUSTIT SVOU FUNKCI

Share