Každý den si liška odnášela boty rekreantů: když on ji následoval, dozvěděl se proč

V jednom z parků se návštěvníkům začaly kupodivu ztrácet se boty. Později návštěvnici si všimli, že je někým unáší v zubech liška.

Zpočátku na tyto ojedinělé případy nikdo zvlášť nereagovál. Ale pak se to stávalo čím dál častěji a nakonec se to stalo skutečným problémem. Pak se strážce parku rozhodl přelstit Zrzavého zloděje.

V jednom ze dnů, kdy liška přišla pro další kořist, ji muž nenápadně sledoval. A to, co objevil, zasáhlo všechny!

Zdroj: poradnytsya.info

Pochopit, že viníkem zmizení bot byla právě liška, se nepodařilo hned. Zaměstnanec parku Christian Meyer téměř náhodou vyfotil lišku s teniskou v zubech a předtím místní obyvatelé dokonce umístili na sloupy oznámení o zmizení boty.

Christian i sám tak přišel o dva kedy. Na místní portál umístil oznámení o zmizení a s údivem zjistil, že takových lidi je mnohem více.

-Tu samou lišku jsem viděl o měsíc později a šel jsem za ní. V samém srdci parku si liška udělala útulné doupě s celou stovkou různých bot! řekl to novinářům Meyer.

Zdroj: poradnytsya.info

Nakonec se všechny boty vrátily majitelům a liška zůstala žít v parku. Je tu šance, že se znovu pokusí vrátit ke svému neobvyklému koníčku, ale nyní místní obyvatelé jistě rychle pochopí, kam jejich boty mizí.

Share