Který muž je podle vás nejhezčí: řekneme vám něco zajímavého o vás

Většina žen má rád určité druhy mužů. Nabízíme vám absolvovat jeden zajímavý test. Měli byste si vybrat jeden z navrhovaných typů mužů.

Pamatujte, že si nemůžete vybrat dva najednou.

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

№1

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Takové ženy potřebují typ – „muž-otec“, a to vše proto, že vy sami jste „žena-dcera“, která potřebuje péči a pozornost. Taková žena se chce cítit jako za kamennou zdí vedle svého manžela. Někdy můžete být drsní, protože nevíte, co opravdu potřebujete.
Tyto ženy mohou být často náladové a nervózní, pokud jim muži neudělují dostatek času. Pro šťastný vztah musíte mít pocit, že jste milovali, takže člověk musí být schopen převzít odpovědnost.

Jeho spolehlivost, sebevědomí a některé autoritářské notky v chování vám umožní vybudovat dlouhý a harmonický vztah.

№2

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Typ „muž-dítě“ vám nejlépe vyhovuje. Hlavním úkolem ve vašem životě je stát se nepostradatelnou manželkou pro vášeho milovaného manžela. Chcete s ním být vždy a trávit společně veškerý volný čas. Štěstí pro vás znamená poskytovat vaši péči, něhu a ochranu.

Ideálním mužem pro vás bude ten, kdo přijme vaše dominantní postavení. Musí být připraven na to, aby poslední slovo v rodině bylo za vami.

№3

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Takového muže si vybírají silné a soběstačné ženy, které potřebují svobodu a nezávislost. Jsou krásné a ambiciózní a přitahují mnoho mužů. Ale většina mužu se takových žen bojí.

Pro šťastný vztah tato žena potřebuje inteligentního muže, který bude schopen dát správné množství svobody. Měl by si vážit osobního prostoru partnera a pochopit moderní názory na milostné vztahy. Ten člověk musí být chytrý, sebevědomý a pragmatický.

To vůbec nevylučuje různé projevy romantiky, nicméně základem komunikace v takových vztazích je stále podobnost životních principů.

№4

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Tyto ženy potřebují muže, který bude jednat především jako přítel. Musí být schopen podporovat svého partnera a sdílet různé životní situace. Tyto ženy se chtějí cítit sjednocené se svým partnerem a trávit s ním spoustu času.

Oddanost a inteligence pro vás jsou velmi duležite. Ideálním partnerem pro vás je ten, se kterým můžete mluvit o nejtajnějším. Potřebujete osobu, která vás vždy bude podporovat a nikdy vás nezradí. Tento typ si vybírají věrné ženy, které jsou v komunikaci snadné a upřímné.

Váš manžel by měl mít možnost užívat si života a sdílet s vámi společné zájmy.

Jaký typ muže jste si vybrali vy?

Share