“Kde jste je, Moniko, koupila? Moc vám sluší“: Čím se chlubí Monika Marešová během dovolené

Monika Marešová (39) se svou rodinou si užívá volno v Chorvatsku. Manželský pár spolu s dvěma syny letos nejeli do nějaké tropické destinace kvůli pandemii COVID-19 a zavedených opatření.

Zdroj: instagram.com

Tak si dovolenou užívají na pobřeží Chorvatska, kde Marešová na Instagramu děla malou přehlídku její bikin. Marešová má těsně před 40 lety skvělou postavu a tím se nebojí pochlubit před fanoušky na svých sociálních sítích.

Zdroj: instagram.com

Konkrétně pro sledující ukázala několik variací bikin, které střídá na dovolené jako ponožky.

Zdroj: instagram.com

Sledující ale ihned fotky zasypali stovkami různých komentářů. Lidé hned začali na tuto tématu debatovat. Jedni ji skládali poklony, další kritizovali, někdo jen se ptal kde takové plavky Marešová koupila.

Zdroj: instagram.com

„Tohle opravdu nejsou hezké plavky. Ani nelichotí postavě,“ napsal jeden z sledujících pod snímek se žluto-zelenými bikinami. „Barvy krásné, vršek super. Spodek ani náhodou,“ přidává další komentující. „Tohle jsou tak krásné plavky. Kde jste je, Moniko, koupila? Moc vám sluší,“ ptá se další žena.

Zdroj: instagram.com

Monika Marešová stíhá nejen su užita dovolenou s manželem Leošem Marešem (44) a dvěma dětmi, ale i chlubit se krásnou postavičkou na Instagramu a ukazovat pokaždé jine bikini.

Share