Manžel omylem poslal textovou zprávu pro milenku své manželce: Tento akt nečekaně pomohl jejich vztahu

Věří se, že láska žije tři roky. Hrdina naší dnešní historie však svým příkladem toto tvrzení vyvrátil. Spolu s manželkou žili spolu třicet pět let. Když bylo manželství na pokraji kolapsu, situace byla zachráněna dobře zaslanou zprávou.

Zdroj: Soulpost.ru      

Krize

Viktor a Marie se setkali v mládí. Po ukončení školy se téměř okamžitě vzali. Prvních dvacet let manželství přeletělo jako jeden den. Pak ale ve vztahu začala krize.

Vášeň je pryč, spíše ji nahradil zvyk. Viktor začal vnímat Marii jako dobrého přítele nebo dokonce sestru. V určitém okamžiku se dokonce s manželkou rozhodli spát v oddělených ložnicích.

 

Zdroj: Netrazvodam.ru

 

Láska na první pohled

Dnes bylo jejich výročí svatby s Marií, ale Viktor nechtěl jít domů. Věděl, že jeho žena navařila, oblékla si nejkrásnější šaty a čekala pokud její muž nepřijde z práce. Manžel však přišel s naléhavými záležitostmi, aby zůstal déle v kanceláři. Vůbec nechtěl jít domů.

Při odchodu z kanceláře se muž rozhodl koupit v květinářství pro svou manželku kytici jejích oblíbených lilií.

 

Zdroj: Flowwow.com

 

– Jaké krásné květiny, – usmála se slečna v květinářství.
Viktor zvedl oči k cizince a … ztratil se. Byla to láska na první pohled.
„To je pro tebe,“ řekl muž a podal lilie krasavici.

 

Kompletní protiklady

Romantika se točila velmi rychle. Viktorova milenka se jmenovala Inna, byla o deset let mladší než on. Nejvíc ze všeho byl tento muž přitahován k novému miláčku láskou k životu, dobrodružstvím, touhou po nových dojmech i emocích. Inna hodně cestovala, byla milovníkem extrémních sportů, ani minutu nevěděla nehybně sedět. Byla úplným opakem klidné a skromné Marie, pro kterou byla rodina vždy na prvním místě.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Inna se nechtěla oženit, ale Viktor se neplánoval rozvádět se svou manželku.

Muž opatrně skrýval svůj vztah před svou ženou. Inna pro něj nebyla ničím jiným než prchavou zábavou. Viktor se chytil pomyšlení, že kdyby se v mládí setkal s Innou, nikdy by se s ní nevdal. A to vše proto, že žena byla docela sobecká, neohrabaná, milující svobodu. Vyvolený by se pro ni nikdy nestal středem vesmíru. Marie je obětní, milující a starostlivá osoba. Obecně platí, že ideální strážce domova.

 

Zdroj: Socratify.net

 

Úspešná SMS

Jednoho rána se Viktor nemohl dostat ke své milence. Pak se rozhodl poslat jí SMS „Byla to báječná noc.“ Po stisknutí tlačítka odeslat muž s hrůzou viděl, že zpráva šla na číslo jeho ženy.

O pár minut později zavolala Viktorova žena a zeptala se, zda je vše v pořádku. Muž začal horečnatě vymýšlet omluvy.

 

Zdroj: Fiftyflowers.ru

 

Ano miláčku. Dnes jsem snil o naší noci … – nevěrný manžel koktal do telefonu. Omluva byla taková, ale nedokázal vymyslet nic originálnějšího a uvěřitelnějšího.

V tento den se Viktor rozhodl přijít domů z práce brzy. Tam byl pro velké překvapení od Marie. Nebudeme prozrazovat podrobnosti, je to velmi osobní a intimní.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Místo závěru

Takto manželé, kteří spolu žili více než jedno desetiletí, zahájili své druhé líbánky. Viktor se hned rozešel se svou milenkou a zůstal věrný své ženě.

Share