Kde pracovala Kate Middleton a jak žila, než se stala princeznou: Podrobnosti

Vévodkyně z Cambridge Kate se narodila v rodině obyčejných lidí. Její otec Michael byl řídící letového provozu a matka Carolina byla letuška. Poté, co rodiče opustili letectví, založili vlastní firmu a vydělali značný kapitál.

 

Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

 

Po absolvování strední školy, budoucí královna neseděla z práce. Nejprve si dala na rok pauzu od studií a odjela do Itálie, poté žila v Chile, kde se účastnila místních charitativních programů. V roce 2001 nastoupila na prestižní University of St. Andrews, kde začal její vztah s princem. Poprvé se viděli, když se dívka vydala na přehlídkové molo v průsvitných šatech na charitativní akci. A William měl sedadlo v první řadě, za které zaplatil 200 liber.

 

Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

 

V roce 2005 získala vyznamenání v oboru dějiny umění. Její první práce byla v mateřské společnosti Party Pieces. Podílela se na doručování prázdninového zboží poštou a organizování zvláštních akcí. Kate se zajímala o marketing, design, fotografii a zahájila projekt First Birthdays.

 

Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

 

V roce 2006 přijala Kate Middleton práci na částečný úvazek v nákupním oddělení obchodního řetězce London Jigsaw. O rok později odešla, protože chtěla zahájit kariéru fotografky. Obecně měla budoucí královna běžný život. Chodila na večírky, bavila se v hospodách s přáteli a tančila až do rána na večírcích.

 

Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

 

Pokud však nezačala být všude pronásledována paparazzi.

 

Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

 

Kate žila se svou sestrou v bytě, který jim rodiče koupili v londýnské oblasti Chelsea. Byt opustila těsně před svatbou s princem.

 

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA PŘEDPOSLEDNÍ FOTO Z CHARITATIVNÍHO KALENDÁŘE

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM JENOM JEDINÉ PŘÁNÍ“: DOMINIKA GOTTOVÁ PROZRADILA SVÉ NEJVĚTŠÍ ŽIVOTNÍ PŘÁNÍ A KDE A S KÝM BUDE TRÁVIT VÁNOCE

 

Share