Kdy končí láska u každého znamení zvěrokruhu

Beran (21.04-19.04)

Zdroj: interesnoznat.com

Obvykle přestanete cítit pocity vůči vašemu partnerovi, když se vztah stane pro vás příliš zatěžujícím. Berani jsou zvyklí frčet v rychlém pruhu života. Proto tito lidé chtějí být s někým,kdo by mohl držet krok. A ten, kdo tuto pozici nerozdílí, nemusí počítat s dlouhodobým romantickým vztahem.

Býk (20.04-21.05)

Zdroj: interesnoznat.com

Nejvíce ve vztahu cení věrnost. Vyznačují se tvrdohlavou povahou a vytrvalostí. Ve světě je těžké najít člověka, který je více oddaný než jsou Býci. Když se někomu podaří získat Vaši důvěru, budete tuto osobu chránit do posledního dechu. Ale když vás zradí, je po všem. Poté už s ní nebudete chtít mít nic společného.

Blíženci (22.05-21.06)

Zdroj: interesnoznat.com

Rutina a předvídatelnost způsobují u vás podráždění. Patříte k těm lidem, kteří neustále hledají motivaci a kteří se velmi snadno nudí. To je důvod, proč vaše pocity vůči partnerovi, který vás přestane překvapovat, velmi rychle zmizí. Blíženci nenávidí být ve vztahu s těmi, kteří se stanou příliš předvídatelnými a nudnými.

Rak (22.06-22.07)

Zdroj: interesnoznat.com

Láska raků končí tam, kde k nim přichází vědomí necitlivosti a podlosti jejich partnera. Pro jejich péči a teplo pocitů narozených pod tímto znamením zvěrokruhu se často nazývají lidé se zlatým srdcem. Jste laskaví vůči všem kolem, a snažíte se nekomunikovat s hrubými a zlými osobnostmi. A nejvíc vás štvou sobci.

Lev (23.07-22.08)

Zdroj: interesnoznat.com

Lvi jsou velmi narcistní a sobečtí lidé. Ale to neznamená, že vám jsou cizí dobré úmysly. Stejně jako všechny ostatní znamení zvěrokruhu, i vy chcete být dobrý ve vztahu k ostatním. Obecně platí, že lvi se rychle stávají chladnými ve svých pocitech, pokud vidí, že partner přináší do svého života pouze negativní vibrace. Nesnášejí, když lidé, kteří jsou jim blízcí, vyzařují jen negativní a špatné emoce.

Panna (23.08-22.09)

Zdroj: interesnoznat.com

Budete velmi rychle milovat svou spřízněnou duši, pokud si všimnete, že není připravena se snažit pro váš vztah. A Panny mají, jak známo, extrémně vysoké standardy. Patříte k těm lidem, kteří vždy očekávají od ostatních maximum úsilí a zapojení. A pokud partner přestane splňovat vaše standardy nebo očekávání, jste připraveni se s ním rozloučit.

Váhy (23.09-22.10)

Zdroj: interesnoznat.com

Chcete-li někoho milovat, stačí pochopit, že tato osoba je sobečtější, než jste si mysleli. Váhy se vždy snaží pamatovat na myšlenky a pocity druhých. A proto je nepravděpodobné, že by se jim líbil blízký vztah s někým, kdo jim vůbec nevěnuje pozornost.

Štír (23.10. – 22.11.)

Zdroj: interesnoznat.com

Štír je známý svou neuvěřitelnou sexuální přitažlivostí a energií. A pokud někoho miluje, pak jeho partner musí být schopen uspokojit všechny jeho sexuální potřeby a standardy. Stojí za to pochopit, že vaše druhá polovina nemůže poskytnout východisko vaší sexuální energie a tento vztah nebude trvát dlouho.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Zdroj: interesnoznat.com

Střelci se velmi snadno zamilují. To však neznamená, že své pocity uchovávají navždy. Faktem je, že ti, kteří se narodili pod tímto znamením, mohou snadno změnit jednoho partnera na druhého. Ve většině případů se to stane, když jste unaveni současným stavem vztahu nebo když máte pocit akutní potřeby jít dál, ale už s někým jiným.

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Zdroj: interesnoznat.com

Stejně jako Beran jste velmi ambiciózní člověk. Máte mnoho životních cílů a nikdy se nebojíte ztrácet čas a sílu, abyste je dosáhli. Není divu, že pokud jste se ponořili do své kariéry, začnete ztrácet psychologickou intimitu se svou druhou polovinou.

Vodnář (21.01-18.02)

Zdroj: interesnoznat.com

Pro Vodnáře je nejdůležitější přítomnost intelektuálního podnětu. Zástupci této souhvězdí se neustále učí něco v životě. Rádi poznávají nové a neustále se rozvíjejí. A pokud se svým partnerem školení a růst nejsou možné, pak tento vztah rychle skončí.

Ryby (19.02-20.03)

Zdroj: interesnoznat.com

Všechny ryby sní o velké hollywoodské lásce. Patříte k těm typům osobností, které chtějí žít jako v pohádce. A pokud se vám zdá, že v romantickém vztahu dochází ke stagnaci nebo k nárůstu problémů, váš zájem o partnera se okamžitě vypaří. Ryby se rychle ochladí na ty, kteří nemohou uspokojit své stereotypní představy o skutečné lásce.

 

Share