Když žena slyšela klepání na dveře, myslela si, že přišli hosté: když je otevřela, neměla slov

Američanka Susan žije ve Fort Myers na Floridě. Jednoho rána, poté, co její ho manžel odjel do práce, šla Susan do kuchyně. Žena si připravila kávu a snídani.

Zdroj:facebook.com

Náhle slyšela zaklepání na dveře. Tento zvuk Američanku překvapil. Pokud muž na něco zapomněl, má klíče, děti žijí v jiném městě, přátele tak brzy nepřijdou a museli by nejspíše předem zavolat.

Zatímco Susan uvažovala, kdo k ní přišel, klepání se jen zesílilo. „Možná se stálo něco důležitého,“ pomyslela si žena. Rozhodla se jít ke dveřím rychleji a šla na chodbu. Ale když Američanka otevřel dveře, byla v šoku.

Zdroj:facebook.com

Na prahu uviděla dva aligátory. Naštěstí Američanka okamžitě zavřela dveře, než do domu vstoupili nezvaní hosté.

„Kam utéct? Co dělat? Sežerou mě?“ myslela si Susan. Žena šla nahoru, zamkla se v ložnici a začala volat svému manželovi. Muž jí řekl, aby zavolala policii.

Američanka zavolala policii a rozhodla se podívat se na hosté z okna. Krokodýli byli stále na prahu jejího domu. Byli však zaneprázdněni bojem mezi sebou. Susan si dokonce stihla i vyfotit aligátory.

Zdroj:facebook.com

Než dorazila policie, krokodýly po boji mezi sebou ustoupili. Policie ani nevěřila příběhu, který jim Susan vyprávěla. Je dobře, že měla fotografie. Policisté proto nepřidělili ženě pokutu za falešné volání.

Share